20.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Rower Miejski Zielona Góra

Wiadomości

W Zielonej Górze rower miejski stał się nieodłącznym środkiem transportu dla wielu mieszkańców i turystów. Dzięki niemu możemy przemieszczać się po mieście w sposób ekologiczny, szybki i wygodny. Ale jak działa system roweru miejskiego w Zielonej Górze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak to działa Rower Miejski w Zielonej Górze?

Rejestracja w systemie jest prosta i szybka. Wystarczy kliknąć „Rejestracja”, podać wymagane dane, zaakceptować regulamin i wpłacić minimalną opłatę wstępną w wysokości 10 PLN. Po rejestracji otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail z kodem PIN, które stają się Twoimi identyfikatorami w systemie. Aby aktywować konto, zaloguj się na podany podczas rejestracji adres e-mail i kliknij link aktywacyjny. W przeciwnym razie konto nie pozwoli Ci korzystać z bezpłatnego wypożyczania rowerów.

Mapa stacji Roweru Miejskiego w Zielonej Górze

Wypożyczanie i zwrot roweru

Wypożyczenie roweru jest równie proste. Podchodzisz do terminala, naciskasz przycisk „Wypożycz/Zwróć” i postępujesz zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Wybrany rower zostanie automatycznie wydany. Jeśli jest zabezpieczony zaciskiem, odblokuj go za pomocą uzyskanego kodu do zamka kodowego, wyświetlanego na ekranie terminala podczas wypożyczania. Ciesz się jazdą!

Zwrot roweru jest jeszcze łatwiejszy. Wystarczy włożyć rower do elektrycznej blokady. Dźwiękowy sygnał potwierdzi poprawny zwrot. Aby upewnić się, że zwrot został prawidłowo zakończony, sprawdź to na swoim koncie użytkownika za pomocą aplikacji mobilnej, strony internetowej lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Korzystanie z aplikacji mobilnej

Dzięki aplikacji mobilnej możesz wypożyczyć rower zablokowany w elektrycznej blokadzie, jak również zacisk bez podchodzenia do terminala. Kod do zacisku będzie wyświetlany podczas wypożyczania danego roweru. Możesz wypożyczyć rower za pomocą aplikacji na dwa sposoby: klikając „Wypożycz rower” w aplikacji i wprowadzając jego numer lub skanując kod QR danego roweru, znajdujący się na każdym rowerze.

Różnorodność rowerów

W ofercie systemu roweru miejskiego w Zielonej Górze znajdują się nie tylko klasyczne rowery, ale także rowery tandemowe i cargo. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od potrzeb i preferencji.

Rower miejski w Zielonej Górze to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ekologiczny, szybki i wygodny środek transportu. Dzięki prostemu systemowi rejestracji, intuicyjnej aplikacji mobilnej oraz różnorodności dostępnych rowerów, korzystanie z tego środka transportu jest prawdziwą przyjemnością. Zachęcamy do wypróbowania!

Sandra Stempniewska
Sandra Stempniewska
Witajcie zielonogórzanie! Nazywam się Sandra Stempniewska i jestem redaktorką portalu www.zielonogorski.pl. Mieszkam w Zielonej Górze od urodzenia i uwielbiam to miasto. Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim, jestem autorką książki, opowiadań oraz publikacji naukowych i felietonów. Na portalu piszę dla Was artykuły, które pozwolą Wam być na bieżąco ze zmianami w naszym mieście – od inwestycji, poprzez remonty, wydarzenia oraz akcje społeczne. Dostarczam również informacji na temat historii miasta, jego zabytków, atrakcji turystycznych i kulturalnych oraz najważniejszych miejsc na mapie Zielonej Góry. Znajdziecie tutaj również przewodniki na temat komunikacji i środków transportu dostępnych na terenie miasta oraz jego okolic. Mam nadzieję, że portal zielonogorski.pl będzie dla Was przyjemnym miejscem, do którego będziecie wracać każdego dnia!
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)