23.5 C
Zielona Góra
czwartek, 18 lipca, 2024

Winobranie 2024 – koncerty, wydarzenia, informacje

Wiadomości

Winobranie 2024 w Zielonej Górze to nie tylko święto wina, ale i festiwal pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych i spotkań. We wrześniu miasto ożyje muzyką, sztuką i tradycją winiarską, zapraszając mieszkańców i gości do wspólnego świętowania. Odkryj, co przygotowali organizatorzy i jak możesz wpłynąć na program festiwalu.

Winobranie 2024 – kiedy się odbędzie?

Winobranie 2024, największe święto wina w Polsce i Dni Miasta Zielona Góra, zaplanowano na dni od 7 do 15 września. Jest to wyjątkowy czas, kiedy mieszkańcy oraz goście miasta mają okazję świętować bogatą tradycję winiarską regionu, cieszyć się koncertami, występami i wieloma innymi atrakcjami. Organizatorzy, Zielonogórski Ośrodek Kultury, już teraz zapraszają wszystkich do aktywnego udziału w przygotowaniach, proponując swoich ulubionych wykonawców, którzy mogliby wystąpić na scenach winobraniowych. To wyjątkowa okazja, by nie tylko bawić się na jednym z najbardziej oczekiwanych festiwali w Polsce, ale również mieć realny wpływ na jego kształt. Nie przegapcie szansy, by być częścią tej niezwykłej imprezy!

Wszystkie informacje na temat zbliżającego się Winobrania, będziemy podawać na bieżąco! Obserwuj nas i wspólnie czekajmy na tegoroczne Winobranie w Zielonej Górze!

Sandra Stempniewska
Sandra Stempniewska
Witajcie zielonogórzanie! Nazywam się Sandra Stempniewska i jestem redaktorką portalu www.zielonogorski.pl. Mieszkam w Zielonej Górze od urodzenia i uwielbiam to miasto. Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim, jestem autorką książki, opowiadań oraz publikacji naukowych i felietonów. Na portalu piszę dla Was artykuły, które pozwolą Wam być na bieżąco ze zmianami w naszym mieście – od inwestycji, poprzez remonty, wydarzenia oraz akcje społeczne. Dostarczam również informacji na temat historii miasta, jego zabytków, atrakcji turystycznych i kulturalnych oraz najważniejszych miejsc na mapie Zielonej Góry. Znajdziecie tutaj również przewodniki na temat komunikacji i środków transportu dostępnych na terenie miasta oraz jego okolic. Mam nadzieję, że portal zielonogorski.pl będzie dla Was przyjemnym miejscem, do którego będziecie wracać każdego dnia!
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)