15.7 C
Zielona Góra
piątek, 17 maja, 2024

Bachanalia Fantastyczne ruszają w ten weekend

Wiadomości

Bachanalia Fantastyczne rozpoczynają się już w najbliższy piątek (15.10.2021r), impreza potrwa do niedzieli i obfitować będzie w ogrom wydarzeń. Miłośnicy fantastyki z pewnością znajdują tutaj coś dla siebie. Jak będą wyglądać tegoroczny event?

Bachanalia Fantastyczne 2021

Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra zaprasza na Bachanalia Fantastyczne, które odbędą się w dniach 15-17 października 2021 na terenie Campusu „A” Uniwersytetu Zielonogórskiego (przy ul. Podgórnej). Na miłośników fantastyki czeka wiele atrakcji, min.: rozmaite bloki tematyczne, spotkania z ciekawymi pisarzami, GamesRoom prowadzony przez klubową sekcję „Trzymaj Pion”, a także blok konkursowy z nagrodami. Zostaną wyróżnione między innymi najlepsze przebrania Cosplayowe. To jednak nie wszystkie atrakcje tegorocznej imprezy. Cały programu można znaleźć na stronie Bachanaliów Fantastycznych.

Impreza rozpocznie się w piątek (15.10) o godz.15.00, akredytacja i recepcja startują o 14.00. Niecierpliwi mogą przyjść z wydrukowanymi i wypełnionymi oświadczeniami, które można pobrać na stronie organizatora.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)