25.4 C
Zielona Góra
czwartek, 18 lipca, 2024

Best Film Soundtracks na scenie Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wiadomości

Tego wieczoru przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy koncert, który odbędzie się w magicznej atmosferze stworzonej przez światło setek świec, ustawionych na scenie. Podczas tego wydarzenia dźwięki fortepianu i wiolonczeli harmonijnie połączą się z niezapomnianymi muzycznymi kompozycjami z legendarnych filmów.  Przygotujcie się na magiczną podróż przez najsłynniejsze utwory wielkich kompozytorów, takich jak Jan Tiersen, Hans Zimmer, John Williams, Ramin Djawadi, Ludovico Einaudi, Ennio Morricone i inni.

Przygotowaliśmy specjalny romantyczny program, który zaskoczy wyjątkowymi, oryginalnymi aranżacjami. Rozpal swoje serce i przygotuj się na niesamowitą muzyczną odyseję, podczas której odkryjesz najsłynniejsze przeboje światowego kina, które podbiły serca milionów ludzi na całym świecie. Niesamowita gra kilkuset świec przy dźwiękach fortepianu i wiolonczeli nie pozostawi nikogo obojętnym i stworzy niepowtarzalną romantyczną atmosferę.

Od 2023 roku nasze koncerty cieszą się dużą popularnością na scenach w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji,  oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nie przegap okazji, aby być częścią tego romantycznego muzycznego wieczoru. 

Koncert odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 19:00  na scenie  Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego 

Bilety: https://www.ebilet.pl/klasyka/muzyka-filmowa/best-film-soundtracks

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)