26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Utrudnienia w ruchu w związku z remontem wiaduktu

Wiadomości

Utrudnienia w ruchu, jakie czekają kierowców w Zielonej Górze, związane są z remontem wiaduktu i części jezdni przy ul. Zjednoczenia.

Utrudnienia w ruchu przy ul. Zjednoczenia

Jak informuje Urząd Miasta w Zielonej Górze, w związku z pierwszym etapem prac budowlanych, pojawiają się utrudnienia w komunikacji. Remont rozpocznie się 19 kwietnia 2022 roku, zaś zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą od 21 kwietnia i potrwają około 7 dni. Podczas trwania prac budowlanych, kierowcy proszeni są o bezwzględne stosowanie się do znaków i osób kierujących ruchem. Poniżej schemat czasowej organizacji ruchu.

Zielona Góra ul. Zjednoczenia
Utrudnienia w ruchu/foto: UM Zielona Góra
Sandra Stempniewska
Sandra Stempniewska
Witajcie zielonogórzanie! Nazywam się Sandra Stempniewska i jestem redaktorką portalu www.zielonogorski.pl. Mieszkam w Zielonej Górze od urodzenia i uwielbiam to miasto. Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim, jestem autorką książki, opowiadań oraz publikacji naukowych i felietonów. Na portalu piszę dla Was artykuły, które pozwolą Wam być na bieżąco ze zmianami w naszym mieście – od inwestycji, poprzez remonty, wydarzenia oraz akcje społeczne. Dostarczam również informacji na temat historii miasta, jego zabytków, atrakcji turystycznych i kulturalnych oraz najważniejszych miejsc na mapie Zielonej Góry. Znajdziecie tutaj również przewodniki na temat komunikacji i środków transportu dostępnych na terenie miasta oraz jego okolic. Mam nadzieję, że portal zielonogorski.pl będzie dla Was przyjemnym miejscem, do którego będziecie wracać każdego dnia!
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)