-5.5 C
Zielona Góra
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

ZGrana Rodzina zaprasza na ZGraną Wielkanoc, czyli rodzinne podchody!

Wiadomości

ZGrana Rodzina zaprasza na przed wielkanocną grę dla całej rodziny. ZGrana Wielkanoc to wydarzenie dedykowane rodzinom, w tym rodzinom wielopokoleniowym, w zabawie więc mogą wziąć udział rodzice, dzieci i dziadkowie.

ZGrana Rodzina – rodzinne podchody!

Wydarzenie odbędzie 13 kwietnia (środa) od godziny 16:30 i potrwa maksymalnie do godziny 18.00. Start w biurze ZGranej Rodziny w zielonogórskim Ratuszu. Jak zapowiada organizator, będzie wiele pozytywnych emocji, zajączkowych upominków i zagadek. W biurze w ratuszu, każda rodzina otrzyma kopertę z regulaminem wydarzenia, a także kartę do naklejek za wykonanie zadania oraz kopertę ze wskazówkami. Co ważne, niektóre zadania będą wykonywane na czas, którego należy przestrzegać. Nagrody otrzymają 3 rodziny, które jako pierwsze pojawiają się w ratuszu z wypełnionymi poprawnie kartami. Dla pozostałych uczestników przewidziane nagrody pocieszenia i słodkości.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)