22.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

ZGrana Rodzina zaprasza na ZGraną Wielkanoc, czyli rodzinne podchody!

Wiadomości

ZGrana Rodzina zaprasza na przed wielkanocną grę dla całej rodziny. ZGrana Wielkanoc to wydarzenie dedykowane rodzinom, w tym rodzinom wielopokoleniowym, w zabawie więc mogą wziąć udział rodzice, dzieci i dziadkowie.

ZGrana Rodzina – rodzinne podchody!

Wydarzenie odbędzie 13 kwietnia (środa) od godziny 16:30 i potrwa maksymalnie do godziny 18.00. Start w biurze ZGranej Rodziny w zielonogórskim Ratuszu. Jak zapowiada organizator, będzie wiele pozytywnych emocji, zajączkowych upominków i zagadek. W biurze w ratuszu, każda rodzina otrzyma kopertę z regulaminem wydarzenia, a także kartę do naklejek za wykonanie zadania oraz kopertę ze wskazówkami. Co ważne, niektóre zadania będą wykonywane na czas, którego należy przestrzegać. Nagrody otrzymają 3 rodziny, które jako pierwsze pojawiają się w ratuszu z wypełnionymi poprawnie kartami. Dla pozostałych uczestników przewidziane nagrody pocieszenia i słodkości.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)