26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Utrudnienia w ruchu! Zmiana organizacji ruchu z powodu budowy ronda

Wiadomości

Utrudnienia w ruchu z powodu budowy ronda w ciągu obwodnicy południowej, trwają już od 10 marca. Wyłączony został odcinek drogi rowerowej, a teraz magistrat zapowiada kolejne zmiany.

Utrudnienia w ruchu z powodu budowy obwodnicy południowej

Jak podaje Departament Zarządzania Drogami, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na drodze DW283 – wyjazd w kierunku Zatonia i Kożuchowa. Zmiany w organizacji ruchu spowodowane są budową ronda w ciągu obwodnicy południowej Zielonej Góry – jezdnia zostanie zwężona oraz obowiązywać będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Planowany termin rozpoczęcia prac: 29.03.2022. Utrudnienia w ruchu potrwają około 2 miesiące.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)