13.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

Zielona Góra – praca zdalna i hybrydowa. W jakie branże celować?

Wiadomości

Pandemia koronawirusa spowodowała znaczne zmiany w codziennym życiu. Liczne lockdowny mające miejsce od czasu jej wybuchu wymusiły nowe formy świadczenia pracy. Zamknięcie biur i ograniczona możliwość kontaktów z ludźmi przeniosły część branż z biur do domów. Okazało się jednak, że jest to sposób na unowocześnienie sposobu pracy.

Artykuł przy współpracy z portalem jobnotice.pl

Osoba świadcząca pracę zdalną poświęca mniej czasu na wykonanie swoich obowiązków ze względu na brak konieczności dojazdów. Jest to znakomite rozwiązanie w szczególności dla osób, które są rodzicami opiekującymi się małymi dziećmi, gdyż pozwala na połączenie obowiązków prywatnych i zawodowych niemal w tym samym czasie. Ponadto zmniejszają się także koszty pracy zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika, zatem jest to układ korzystny dla wszystkich zainteresowanych. Praca zdalna coraz częściej kusi swoją wygodą. Praca hybrydowa jest połączeniem pracy zdalnej i biurowej, wymaga ona częściowej obecności w siedzibie firmy, jednak nadal pozostaje interesującą alternatywą dla tradycyjnej formy. Gdzie w Zielonej Górze można znaleźć tego typu zatrudnienie? Warto się przyjrzeć, jakie oferty dostępne są na rynku.

W domu, ale nadal praca – Zielona góra

Zielona Góra jest miastem, które daje duże możliwości znalezienia wymarzonej pracy. Ogłoszenia o pracę najłatwiej znaleźć w serwisach internetowych. Dla osób zdecydowanych podjąć pracę zdalną lub hybrydową dostępne są oferty w szczególności w branży IT. Poszukiwani są specjaliści zajmujący się moderowaniem stron oraz do obsługi sklepów internetowych, a także analitycy internetowi – zazwyczaj jest to praca na pełen etat.

Z centrów obsługi klienta do domowego zacisza – oferty pracy z Zielonej Góry

Usługi CC również przeniosły się częściowo z biur do pracy świadczonej na odległość. Znaleźć można oferty zatrudnienia ankieterów oraz do zdalnej obsługi klienta. W zakresie obsługi klienta pojawiają się liczne możliwości dla osób posiadających dobrą znajomość języków obcych do obsługi klientów zagranicznych zarówno pod kątem sprzedażowym, jak i w działach reklamacji. Praca w Zielonej Górze w formie hybrydowej dotyczy w szczególności ofert związanych z prowadzeniem księgowości oraz obsługi dokumentacji firmy. Wymagane jest wykształcenie kierunkowe i umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz wcześniejsze doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach.

Praca w Zielonej Górze w formie pracy zdalnej lub hybrydowej stwarza możliwość znalezienia zajęcia, które nie tylko jest formą wygodną, ale także dającą możliwość podjęcia zatrudnienia dla osób, które dotychczas nie mogły być aktywne zawodowo ze względu na swoje życie prywatne. Taka zmiana w formie świadczenia pracy spowodowała większe otwarcie się rynku pracy na wartościowych pracowników, którzy bardzo często byli z rynku pracy wykluczani.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)