26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Policja poszukuje właścicieli skradzionych przedmiotów

Wiadomości

W czerwcu br. policjanci z Komisariatu II Policji zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamali się do pomieszczeń magazynowych w centrum miasta. Podczas przeszukań policjanci odnaleźli wiele przedmiotów pochodzących z innych włamań i kradzieży – jeżeli rozpoznajecie Państwo na zdjęciach swoją własność – prosimy o pilny kontakt z Komisariatem II Policji. Uwaga! Odzyskane rowery są przemalowane.

Komisariat II Policji w Zielonej Górze prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży i kradzieży z włamaniem do pomieszczeń magazynowych w centrum miasta w pomiędzy 3 a 8 czerwca br. Trzej podejrzani w tej sprawie zostali aresztowani.

https://www.zgora.lubuska.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/33976,Areszty-dla-trzech-wlamywaczy-Policjanci-odzyskali-wiele-skradzionych-przedmioto.html

Podczas przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania zatrzymanych – oprócz rzeczy skradzionych podczas włamania do magazynu, policjanci znaleźli także, rowery, kaski, części rowerowe, narzędzia, sprzęty RTV, części samochodowe, telefony komórkowe.

UWAGA!

Wszystkie osoby, które rozpoznają na zdjęciach przedmioty utracone w wyniku kradzieży lub włamania proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Zielonej Górze, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 47 7951221, 47 7951211.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)