12.4 C
Zielona Góra
niedziela, 3 marca, 2024

Policja poszukuje właścicieli skradzionych przedmiotów

Wiadomości

W czerwcu br. policjanci z Komisariatu II Policji zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamali się do pomieszczeń magazynowych w centrum miasta. Podczas przeszukań policjanci odnaleźli wiele przedmiotów pochodzących z innych włamań i kradzieży – jeżeli rozpoznajecie Państwo na zdjęciach swoją własność – prosimy o pilny kontakt z Komisariatem II Policji. Uwaga! Odzyskane rowery są przemalowane.

Komisariat II Policji w Zielonej Górze prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży i kradzieży z włamaniem do pomieszczeń magazynowych w centrum miasta w pomiędzy 3 a 8 czerwca br. Trzej podejrzani w tej sprawie zostali aresztowani.

https://www.zgora.lubuska.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/33976,Areszty-dla-trzech-wlamywaczy-Policjanci-odzyskali-wiele-skradzionych-przedmioto.html

Podczas przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania zatrzymanych – oprócz rzeczy skradzionych podczas włamania do magazynu, policjanci znaleźli także, rowery, kaski, części rowerowe, narzędzia, sprzęty RTV, części samochodowe, telefony komórkowe.

UWAGA!

Wszystkie osoby, które rozpoznają na zdjęciach przedmioty utracone w wyniku kradzieży lub włamania proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Zielonej Górze, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 47 7951221, 47 7951211.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)