26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Pomnik Ofiar Zbrodni Wołyńskiej – kto go zaprojektuje i gdzie powstanie?

Wiadomości

Pomnik Ofiar Zbrodni Wołyńskiej w Zielonej Górze powstanie na Placu Słowiańskim, który do końca maja 2023 roku ma zostać zrewitalizowany. Teraz miasto ogłasza konkurs rzeźbiarski na realizację pomnika.

Pomnik Ofiar Zbrodni Wołyńskiej w Zielonej Górze – konkurs

Urząd Miasta w Zielonej Górze ogłosił konkurs rzeźbiarski na projekt pomnika Ofiar Zbrodni Wołyńskiej. Do 13 czerwca 2022 roku można składać prace konkursowe w Wydziale Sportu, Kultury i Turystyki. Na stronie Urzędu Miasta, zainteresowani znajdą dokładne wytyczne dotyczące koncepcji zagospodarowania Placu Słowińskiego wraz z mapą i zdjęciami, a także regulamin oraz kartę identyfikacyjną. Przypominamy, że zgodnie z informacjami udzielonymi przez miasto Zielona Góra, pomnik sfinansują Instytut Pamięci Narodowej i środowiska kresowe.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać u jego sekretarza.

Sekretarz konkursu Kajetan Suder,
nr tel.: 684564308,
e-mail: k.suder@um.zielona-gora.pl.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)