23.4 C
Zielona Góra
piątek, 17 maja, 2024

Ogród Botaniczny w Zielonej Górze zaprasza na wielkanocną zabawę!

Wiadomości

Ogród Botaniczny w Zielonej Górze zaprasza rodziny i dzieci na wielkanocne wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2022 w godz. 12.00-14.00.

Ogród Botaniczny w Zielonej Górze zaprasza do wspólnego świętowania

Zielonogórski Ogród Botaniczny przygotował wielkanocne atrakcje dla najmłodszych mieszkańców miasta. Wydarzenie rozpocznie zabawa z BańkoUlą, która w stroju zajączka wielkanocnego zaprosi uczestników do obejrzenia wystawy: Wielkie pisanki. Ponadto będzie można wziąć udział w zabawie: poszukiwanie skarbów wielkanocnych. Każdy uczestnik otrzyma wskazówki w postaci zagadek i wierszyków, które pomogą mu znaleźć wielkanocne skarby ukryte na terenie Wigwamu. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna dla Ani Woźnickiej – podopiecznej fundacji Mała Gwiazdka. Fundusze zebrane podczas kiermaszu ciast i rękodzieł, a także warsztatów wielkanocnych, zostaną przeznaczone na leczenie Ani.

To nie jedyne atrakcje wielkanocne jakie przygotowało w tym roku miasto – już dziś (środa), odbędzie się zabawa, którą przygotowała ZGrana Rodzina!

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)