26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Rademenez pobił rekord Guinnessa! Rapował przez 36 godzin

Wiadomości

Rademenez zielonogórski raper w niedzielę (21.11.21r.), pobił rekord Guinnessa na najdłuższy freestyle świata – rapował przez 36 godzin. Zielonogórzanie mogli dopingować Rademeneza w Hydrozagadce, gdzie bił rekord świata, a także oglądając transmisję online w mediach społecznościowych.

Rademenez pobił rekord świata

Zielonogórski raper Rademenez, czyli Radosław Blonkowski prezes fundacji Tancbuda.pl bicie rekordu Guinnessa pod szyldem: BREAK THE BORDER 3 – RADEMENEZ VS 36H rozpoczął w sobotę (20.11) o godz.9:00, zaś zakończył w niedzielę (21.11) o godz. 21:00. To nie pierwszy taki wyczyn artysty, jego ostatni rekord to m.in.: 24-godzinne rapowanie na rzecz Ani Orłowskiej, dziewczynki walczącej z SMA. Tym razem raper pobił rekordzistę Guinnessa, który rapował 33 godziny. Niesamowity sukces zielonogórzanina przechodzi do historii. Gratulujemy!

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)