2.4 C
Zielona Góra
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Zielona Góra – Lwów! Z Babimostu polecimy na Ukrainę

Wiadomości

Zielona Góra – Lwów to nowe połączenie lotnicze, które zadebiutuje w Porcie Lotniczym Babimost już 9 grudnia. Jak podaje Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Lwów był jednym z najczęściej wskazywanych kierunków podróży, przez mieszkańców województwa.

Zielona Góra – Lwów loty już od grudnia

Nowy kierunek podróży z portu lotniczego Zielona Góra, wystartuje już 9 grudnia. Loty do Lwowa będą realizowane raz w tygodniu. Lot oznaczony numerem LO 733 będzie startował w czwartki o 21:40 i dotrze do celu około 00:20 następnego dnia. Rejs powrotny o numerze LO 734 zaplanowano w piątki na 7:40 z lądowaniem w Zielonej Górze o 8:10. Ceny biletów w obie strony rozpoczynają się od 199 zł. Zarząd portu lotniczego, nie wyklucza kolejnych lotów w inne kierunki Europy, podobnie jak realizacji dalszych rejsów czarterowych. Te cieszyły się w tym roku dużym zainteresowaniem. Przypominamy, że obecnie regularnie z Zielonej Góry dolecimy do Warszawy. Podróż samolotem do stolicy zyskuje coraz więcej sympatyków dzięki m.in. trwającemu remontowi torów kolejowych.

Czytaj również: Lotnisko w Babimoście cieszy się zainteresowaniem podróżnych

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)