15.4 C
Zielona Góra
poniedziałek, 25 września, 2023

Zielona Góra – Lwów! Z Babimostu polecimy na Ukrainę

Wiadomości

Zielona Góra – Lwów to nowe połączenie lotnicze, które zadebiutuje w Porcie Lotniczym Babimost już 9 grudnia. Jak podaje Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Lwów był jednym z najczęściej wskazywanych kierunków podróży, przez mieszkańców województwa.

Zielona Góra – Lwów loty już od grudnia

Nowy kierunek podróży z portu lotniczego Zielona Góra, wystartuje już 9 grudnia. Loty do Lwowa będą realizowane raz w tygodniu. Lot oznaczony numerem LO 733 będzie startował w czwartki o 21:40 i dotrze do celu około 00:20 następnego dnia. Rejs powrotny o numerze LO 734 zaplanowano w piątki na 7:40 z lądowaniem w Zielonej Górze o 8:10. Ceny biletów w obie strony rozpoczynają się od 199 zł. Zarząd portu lotniczego, nie wyklucza kolejnych lotów w inne kierunki Europy, podobnie jak realizacji dalszych rejsów czarterowych. Te cieszyły się w tym roku dużym zainteresowaniem. Przypominamy, że obecnie regularnie z Zielonej Góry dolecimy do Warszawy. Podróż samolotem do stolicy zyskuje coraz więcej sympatyków dzięki m.in. trwającemu remontowi torów kolejowych.

Czytaj również: Lotnisko w Babimoście cieszy się zainteresowaniem podróżnych

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona Góra Doradca Finansowy Zielona Góra Zäune Aus Polen - Thor Gubin Skup aut Poznań MOTO-HOME Tanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(   

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.   

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)