12.4 C
Zielona Góra
niedziela, 3 marca, 2024

Sky Park – nowa atrakcja w Zielonej Górze

Wiadomości

Zielona Góra, miasto znanie z winnej tradycji i pięknych zielonych przestrzeni, ma teraz nową atrakcję, która dosłownie podnosi zabawę na wyższy poziom. Sky Park, otwarty 14 lipca, to unikalny plac zabaw zlokalizowany na dachu parkingu wielopoziomowego przy Palmiarni.

Sky Park to niezwykły plac zabaw, który wyróżnia się swoją „podniebną” lokalizacją. Nazwa obiektu nawiązuje do jego unikalnej lokalizacji – na dachu wielopoziomowego parkingu przy zielonogórskiej Palmiarni. To miejsce, które powstało w miejscu asfaltowego placu, teraz tętni życiem i radością.

Ale Sky Park to nie tylko plac zabaw. To przestrzeń rekreacyjno-sportowa dla całej rodziny, gdzie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw, podczas gdy dorośli mogą cieszyć się pięknymi widokami na miasto.

Co więcej, Sky Park jest otwarty do późnych godzin wieczornych, do 22:00, co oznacza, że możesz cieszyć się tym miejscem zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Wyobraź sobie, jak pięknie musi wyglądać miasto oświetlone nocnymi światłami, widziane z góry!

Sky Park to prawdziwy klejnot Zielonej Góry, miejsce, które łączy w sobie zabawę, rekreację i niezapomniane widoki. To miejsce, które musisz odwiedzić, aby doświadczyć pełni uroku naszego miasta. Nie czekaj, odkryj Sky Park już dziś!

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)