15.4 C
Zielona Góra
poniedziałek, 25 września, 2023

Rowerowe rozpoczęcie wakacji – Rowerowa Stolica Polski

Wiadomości

Zielona Góra po raz trzeci wzięła udział w zmaganiach o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dlatego stowarzyszeniem Rowerem do Przodu oraz Rowerowa Stolica Polski – Zielona Góra, zapraszają do wzięcia udziału w Rowerowym Rozpoczęciu Wakacji i podsumowaniu rowerowych zmagań.

Reaktywacja Rajdu i czas na wręczenie medali

W tegorocznych zmaganiach o puchar Rowerowej Stolicy Polski, Zielona Góra zajęła 8 miejsce z łącznym wynikiem 4 475 punktów. Zwycięzcą trzeciej edycji została Biała Podlaska. Teraz przyszedł czas na podsumowanie działań i wręczenie zasłużonych medali. Oczywiście odbędzie się to w sportowym klimacie, dlatego podsumowanie rywalizacji rozpocznie się wspólną jazdą.

Start – w piątek 14 lipca o godzinie 17.00 z placu Bohaterów. Mierząca 8 km trasa poprowadzi do mety, która znajduje się w Ogrodzie Botanicznym, a tam czekać będzie poczęstunek i oprawa muzyczna. Na uczestników przygotowano również ceremonie wręczenia medali. Nie zabraknie dobrej zabawy! Rozpoczęcie imprezy w Ogrodzie Botanicznym, około godziny 17.50.

Poniżej mapka trasy:

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona Góra Doradca Finansowy Zielona Góra Zäune Aus Polen - Thor Gubin Skup aut Poznań MOTO-HOME Tanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(   

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.   

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)