6.4 C
Zielona Góra
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Rowerowe rozpoczęcie wakacji – Rowerowa Stolica Polski

Wiadomości

Zielona Góra po raz trzeci wzięła udział w zmaganiach o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dlatego stowarzyszeniem Rowerem do Przodu oraz Rowerowa Stolica Polski – Zielona Góra, zapraszają do wzięcia udziału w Rowerowym Rozpoczęciu Wakacji i podsumowaniu rowerowych zmagań.

Reaktywacja Rajdu i czas na wręczenie medali

W tegorocznych zmaganiach o puchar Rowerowej Stolicy Polski, Zielona Góra zajęła 8 miejsce z łącznym wynikiem 4 475 punktów. Zwycięzcą trzeciej edycji została Biała Podlaska. Teraz przyszedł czas na podsumowanie działań i wręczenie zasłużonych medali. Oczywiście odbędzie się to w sportowym klimacie, dlatego podsumowanie rywalizacji rozpocznie się wspólną jazdą.

Start – w piątek 14 lipca o godzinie 17.00 z placu Bohaterów. Mierząca 8 km trasa poprowadzi do mety, która znajduje się w Ogrodzie Botanicznym, a tam czekać będzie poczęstunek i oprawa muzyczna. Na uczestników przygotowano również ceremonie wręczenia medali. Nie zabraknie dobrej zabawy! Rozpoczęcie imprezy w Ogrodzie Botanicznym, około godziny 17.50.

Poniżej mapka trasy:

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)