26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Choinki pod choinkę, czyli przyjdź na Plac Bohaterów i odbierz darmową choinkę!

Wiadomości

Choinki pod choinkę to akcja realizowana przez RMF FM. Rozgłośnia od 2000 roku organizuje swoją świąteczną akcję. W tym roku odwiedzi 14 miast, w tym Zieloną Górę. Zielonogórskie wydarzenie odbędzie się 16 grudnia od. godz. 14.00 przy Placu Bohaterów. Akcja potrwa około 1,5 godziny. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców?

Choinki pod choinkę i wiele innych niespodzianek

W ramach akcji na zielonogórzan czeka wiele atrakcji. Rozgłośnia ma do rozdania nie tylko świąteczne drzewka, ale także wiele innych prezentów. Odbędzie się także świąteczne karaoke z kolędami, konkursy na mobilnej scenie oraz animacje dla dzieci. Na wydarzeniu pojawią się także członkowie zespołu Three of Us, czyli bracia bliźniacy Tomasz i Roman Sajewiczowie i Ewa Kapała. Uczestnicy imprezy będą mogli porozmawiać z muzykami, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. RMF FM rozdawać będzie również radiowe upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki i częstować gorącą kawą. Relacja z Zielonej Góry będzie również nadawana na żywo przez rozgłośnię RMF FM.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)