17.6 C
Zielona Góra
piątek, 17 maja, 2024

Bachanalia 2022: koncerty na Dni Kultury Studenckiej. Kto wystąpi?

Wiadomości

Bachanalia 2022 to 50-te obchody Dni Kultury Studenckiej! Tegoroczna impreza ma na celu połączenie pokoleń, które przez ostatnie 50 lat brało udział w zielonogórskich Bachanaliach.

Bachanalia 2022 – co będzie się działo?

Jak zapowiadają organizatorzy tegorocznej imprezy, niezależnie od wieku – każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie dobra muzyka, imprezy towarzyszące, ale także wspomnienia, archiwalne zdjęcia i spotkania z osobami, które brały udział w tworzeniu Bachanaliów w ubiegłych dziesięcioleciach. Bachanalia 2022 odbędą się w dniach 6-12 czerwca i oczywiście nie zabraknie stałych punktów programu, jak: Parada bachanaliowa, Wielkie Grillowanie, Stand Up Polska, Zmagania akademików i koncerty! Zobacz również: Bachanalia 2024

Bachanalia 2022 koncerty

Organizatorzy imprezy nie zdradzają jeszcze wszystkich artystów, którzy wystąpią wydarzeniu. Czyje nazwiska już teraz zostały ujawnione?

 • 10 czerwca – piątek
  • Dj Soina
  • Pro8lem
  • Igo
 • 11 czerwca – sobota
  • OKI
  • Łydka Grubasa

Bilety w przedsprzedaży:

 • I PULA: studenckie 5 (z ważną legitymacją uczelni wyższej), pozostali 30 zł.
 • II Pula: studencki 10 (z ważną legitymacją uczelni wyższej), pozostali 40 zł.
 • III Pula: studencki 20 (z ważna legitymacją uczelni wyższej), pozostali 50 zł.

Bilety można zakupić stacjonarnie w sklepie MUZ-ART lub online na stronie bachanaliów. Sprzedaż stacjonarna w punktach na uczelni ruszy od 10 maja.

Organizatorami Bachanaliów 2022 są: Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego UZeciak.

Sandra Stempniewska
Sandra Stempniewska
Witajcie zielonogórzanie! Nazywam się Sandra Stempniewska i jestem redaktorką portalu www.zielonogorski.pl. Mieszkam w Zielonej Górze od urodzenia i uwielbiam to miasto. Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim, jestem autorką książki, opowiadań oraz publikacji naukowych i felietonów. Na portalu piszę dla Was artykuły, które pozwolą Wam być na bieżąco ze zmianami w naszym mieście – od inwestycji, poprzez remonty, wydarzenia oraz akcje społeczne. Dostarczam również informacji na temat historii miasta, jego zabytków, atrakcji turystycznych i kulturalnych oraz najważniejszych miejsc na mapie Zielonej Góry. Znajdziecie tutaj również przewodniki na temat komunikacji i środków transportu dostępnych na terenie miasta oraz jego okolic. Mam nadzieję, że portal zielonogorski.pl będzie dla Was przyjemnym miejscem, do którego będziecie wracać każdego dnia!
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)