22.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Festiwal Kolorów w Zielonej Górze – Kolor Fest 2022

Wiadomości

Festiwal kolorów w Zielonej Górze, czyli wielka kolorowa impreza z muzyką i barwnymi proszkami holi odbędzie się już w niedzielę (26.06) o godz. 17.30 na Parkingu CRS przy ul. Sulechowskiej 41. Poznaj szczegóły nadchodzącego Kolor Fest 2022.

Festiwal kolorów w Zielonej Górze

Kolor Fest to barwna impreza z wykorzystaniem proszków holi. Na uczestników zabawy czekać będzie zestaw 9 kolorów! Nie zabraknie wyrzutni holi, kolorowych wat cukrowych i muzyki od najlepszych DJ-ów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – dla wszystkich bez względu na wiek. Na teren Kolor Fest nie można przynosić własnych proszków Holi – uczestnicy otrzymają własne zestawy, na wydarzeniu.

Kolor Fest 2022

26 czerwca (niedziela), godz. 17.30 (wydarzenie potrwa około 2,5 h)

Parking CRS przy ul. Sulechowskiej 41

Wstęp bezpłatny.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)