-5 C
Zielona Góra
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Bal Równości i Niepodległości dla dzieci odbędzie się w Zielonej Górze

Wiadomości

Bal Równości i Niepodległości dla dzieci odbędzie się 12 listopada 2021r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego. To inicjatywa Zosi Szozdy i Katarzyny Prokopyszyn, które wspierają również radni Filip Czeszyk i Mariusz Rosik.

Bal Równości i Niepodległości ponad podziałami

Inicjatywę aktywistek wsparł również Urząd Marszałkowski udostępniając Salę Kolumnową bezpłatnie, z zachowaniem obowiązujących rygorów sanitarnych. Co oznacza, że ilość miejsc jest ograniczona. Wydarzenie jest okazją do integracji, dla wszystkich dzieci bez względu na: sprawność, pochodzenie, narodowość. – Chcemy pokazać tym drobnym gestem – zaproszeniem do wspólnego świętowania, że wszyscy są tutaj mile widziani, chciani i ważni – pisze Zosia Szozda, jedna z inicjatorek akcji. Wydarzenie zyskało duże zainteresowanie i wszystkie wolne miejsca są już zarezerwowane. Obecnie trwa przyjmowanie zapisów na listę rezerwową. W celu zgłoszenia dziecka na Bal Równości i Niepodległości, należy wysłać wiadomość na adres zofia.szozda@wp.pl. W treści podać dane rodzica, który będzie obecny na balu, a także imię i wiek dziecka.

Bal odbędzie się 12 listopada w godz. 18.00-20.00 w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)