26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Bal Równości i Niepodległości dla dzieci odbędzie się w Zielonej Górze

Wiadomości

Bal Równości i Niepodległości dla dzieci odbędzie się 12 listopada 2021r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego. To inicjatywa Zosi Szozdy i Katarzyny Prokopyszyn, które wspierają również radni Filip Czeszyk i Mariusz Rosik.

Bal Równości i Niepodległości ponad podziałami

Inicjatywę aktywistek wsparł również Urząd Marszałkowski udostępniając Salę Kolumnową bezpłatnie, z zachowaniem obowiązujących rygorów sanitarnych. Co oznacza, że ilość miejsc jest ograniczona. Wydarzenie jest okazją do integracji, dla wszystkich dzieci bez względu na: sprawność, pochodzenie, narodowość. – Chcemy pokazać tym drobnym gestem – zaproszeniem do wspólnego świętowania, że wszyscy są tutaj mile widziani, chciani i ważni – pisze Zosia Szozda, jedna z inicjatorek akcji. Wydarzenie zyskało duże zainteresowanie i wszystkie wolne miejsca są już zarezerwowane. Obecnie trwa przyjmowanie zapisów na listę rezerwową. W celu zgłoszenia dziecka na Bal Równości i Niepodległości, należy wysłać wiadomość na adres zofia.szozda@wp.pl. W treści podać dane rodzica, który będzie obecny na balu, a także imię i wiek dziecka.

Bal odbędzie się 12 listopada w godz. 18.00-20.00 w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)