24.4 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

WOŚP Zielona Góra szuka wolontariuszy! Ruszyła rekrutacja do 30. Finału WOŚP

Wiadomości

WOŚP Zielona Góra otworzyło rekrutację do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku setki wolontariuszy wspiera sztab WOŚP Zielona Góra i pomaga w zbieraniu oraz liczeniu pieniędzy zebranych podczas finału. Jak będzie wyglądała rejestracja wolontariuszy w tym roku?

WOŚP Zielona Góra rejestracja wolontariuszy

Rekrutacja wolontariuszy do 30. finału WOŚP w Zielonej Górze odbędzie się online poprzez formularz rekrutacyjny. Rejestracja ruszyła w poniedziałek (8.11.2021r.), zgłaszać mogą się zarówno osoby prywatne, jak i firmy i instytucje aby uzyskać dla siebie puszkę stacjonarną. Podobnie, jak w ubiegłym roku, tak również teraz kwestować będzie 325 wolontariuszy. Jak informuje szef zielonogórskiego sztabu WOŚP, radny Filip Gryko, poszukiwani są również ochotnicy do tzw. Banku, czyli osoby, które będą liczyć pieniądze podczas finału. Zainteresowani mogą zgłaszać się pod numerem 510 084 229.

Zobacz również: WOŚP Zielona Góra 2024

Rekrutacja wolontariuszy WOŚP iwolontariusz.wosp.org.pl

W tym roku pieniądze z WOŚP zostaną przeznaczone na okulistykę dziecięcą.

Sandra Stempniewska
Sandra Stempniewska
Witajcie zielonogórzanie! Nazywam się Sandra Stempniewska i jestem redaktorką portalu www.zielonogorski.pl. Mieszkam w Zielonej Górze od urodzenia i uwielbiam to miasto. Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim, jestem autorką książki, opowiadań oraz publikacji naukowych i felietonów. Na portalu piszę dla Was artykuły, które pozwolą Wam być na bieżąco ze zmianami w naszym mieście – od inwestycji, poprzez remonty, wydarzenia oraz akcje społeczne. Dostarczam również informacji na temat historii miasta, jego zabytków, atrakcji turystycznych i kulturalnych oraz najważniejszych miejsc na mapie Zielonej Góry. Znajdziecie tutaj również przewodniki na temat komunikacji i środków transportu dostępnych na terenie miasta oraz jego okolic. Mam nadzieję, że portal zielonogorski.pl będzie dla Was przyjemnym miejscem, do którego będziecie wracać każdego dnia!
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)