22.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Park Braniborski zostanie posprzątany

Wiadomości

Park Braniborski doczekał się kolejnej społecznej akcji. Ruch obywatelski „Czysta Góra”, zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w jesiennej edycji akcji sprzątania miasta. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, a pod lupę zostanie wzięty Park Braniborski.

Mieszkańcy zadbają o Park Braniborski

Akcja rozpoczyna się już w sobotę (16.10) o godz.10.00 przy Wieży Braniborskiej. Tam mieszkańcy miasta otrzymają rękawice i worki, zostaną także przekazane informacje organizacyjne i będzie można rozpocząć akcję sprzątania Parku Braniborskiego. Akcja potrwa do godziny 14.00. Do działania mogą dołączyć wszyscy mieszkańcy, którym zaśmiecanie parku nie jest obojętne. „Czysta Góra”, to ruch miejski, którego celem jest sprzątanie wszystkich śmieci, które pojawiają się na terenie miasta. Organizatorzy uświadamiają także zielonogórzanom o tym, jak ważne jest czyste środowisko i dbanie o estetykę naszego miasta. „Czysta Góra” wspiera Stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać,  Electric Flash i pozamiatane.eu – sprzątanie i utylizacja.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)