-2.8 C
Zielona Góra
sobota, 2 grudnia, 2023

Park Braniborski zostanie posprzątany

Wiadomości

Park Braniborski doczekał się kolejnej społecznej akcji. Ruch obywatelski „Czysta Góra”, zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w jesiennej edycji akcji sprzątania miasta. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, a pod lupę zostanie wzięty Park Braniborski.

Mieszkańcy zadbają o Park Braniborski

Akcja rozpoczyna się już w sobotę (16.10) o godz.10.00 przy Wieży Braniborskiej. Tam mieszkańcy miasta otrzymają rękawice i worki, zostaną także przekazane informacje organizacyjne i będzie można rozpocząć akcję sprzątania Parku Braniborskiego. Akcja potrwa do godziny 14.00. Do działania mogą dołączyć wszyscy mieszkańcy, którym zaśmiecanie parku nie jest obojętne. „Czysta Góra”, to ruch miejski, którego celem jest sprzątanie wszystkich śmieci, które pojawiają się na terenie miasta. Organizatorzy uświadamiają także zielonogórzanom o tym, jak ważne jest czyste środowisko i dbanie o estetykę naszego miasta. „Czysta Góra” wspiera Stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać,  Electric Flash i pozamiatane.eu – sprzątanie i utylizacja.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)