25.4 C
Zielona Góra
środa, 7 czerwca, 2023

Bracia Kazieczko zdemolowali przeciwników na KSW 69 [WIDEO]

Wiadomości

Bracia Kazieczko zwyciężyli podczas walk w KSW 69, które odbyły się 23 kwietnia 2022 roku. Obaj zawodnicy znokautowali swoich przeciwników w spektakularny sposób, nie dając im żadnych szans na wygraną.

Wojciech „The Predator” Kazieczko zwycięsko debiutuje w KSW 69

Dla młodszego z braci Wojtka Kazieczko, walka z Lubošek Lesákiem była debiutem w KSW 69. Lubuszanin pokonał swojego przeciwnika w zaledwie 1 minutę i 45 sekund. Kazieczko zepchnął Lesáka pod klatkę i wymierzył w jego stronę serię ciosów. Mocnym lewym sierpowym, a następnie silnym podbródkowym doprowadził przeciwnika do osunięcia się na matę, kończąc tym samym walkę w pierwszej rundzie. I choć pojedynek trwał krótko, w rozmowie z dziennikarzami, Wojciech „The Predator” Kazieczko, docenił swojego przeciwnika za przygotowanie do walki. Lesák był czujny na kopnięcia Kazieczko, którymi zwyciężył podczas swojego debiutu w MMA i poprzednich walkach. Dlatego Lubuszanin zdecydował się na większe zaangażowanie rąk w pojedynku – co ostatecznie skutkowało powaleniem przeciwnika na matę. Mimo swojego zwycięstwa, dla Wojtka walka się jeszcze nie skończyła, bo przed swoim pojedynkiem był jeszcze jego brat Maciej.

Wywiad Wojciecha Kazieczko po walce na gali KSW 69

Podziękowania dla sponsorów

PROFTECH

LUX CAR – Detailing CAR SPA

Adwave – marketing internetowy

Gastropaczka.pl

Bajgot Usługi Mechaniczne

Hot Italian Pizza Zielona Góra

TOP Ubezpieczenia

Pensjonat Fitness i SPA „Gregor”

Bracia Kazieczko po raz drugi: Maciej Kazieczko nokautuje przeciwnika

Maciej Kazieczko, to utytułowany już zawodnik, który po rocznej przerwie powrócił do walk w klatce. Swój powrót rozpoczął od znokautowania Wilsona Vareli. Już w pierwszej rundzie Maciej pokazał przewagę nad przeciwnikiem, a w drugiej doprowadził do zakończenia walki. I chociaż we wstępnej fazie drugiej odsłony pojedynku Varela napierał na Kazieczko, to właśnie Maciej dzięki kontrze w szczękę, zyskał przewagę nad przeciwnikiem, który osunął się na matę. Francuz próbował się bronić, ale Kazieczko nie dał mu szans wymierzając kolejne ciosy. Sędzia przerwał pojedynek, ratując tym samym Varelę przed dalszym atakiem Lubuszanina – a jednocześnie ogłaszając Macieja Kazieczko zwycięzcą pojedynku poprzez techniczny nokaut. Zawodnik poznańskiego Ankos MMA w rozmowie z dziennikarką przyznał ,że jest zadowolony ze swojego zwycięskiego powrotu. Obaj bracia pokazali świetną formę i wzajemne wsparcie.

Wywiad Macieja Kazieczko po walce na gali KSW 69

Podziękowania dla sponsorów

Sołdański Paweł Usługi Remontowo-Budowlane

RM Solar

Mix-druk Drukarnia Etykiet

Art-Floor

Body Chief

Kroplówka

CBD ART

West Home Development

CAR – POL Lakiernictwo

BD Optyk

Ekg AutoSerwis

Centrum Medyczne Dynasplint

Sklep SFD

Wspieraj braci Kazieczko!

Chcesz zostać sponsorem Wojciecha i Macieja Kazieczko na kolejnej Gali KSW?

Wspieraj team Kazieczko Brothers w walce o pasy federacji KSW!

Skontaktuj się z menadżerem: animmals@hotmail.com

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej