26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Wojciech Kazieczko – zielonogórzanin zadebiutował w zawodowym MMA – FILM!

Wiadomości

Wojciech Kazieczko zielonogórzanin, reprezentant Polski w K1, 6-krotny Mistrz Polski, medalista w Europie i na Świecie, zadebiutował w zawodowym MMA w kategorii piórkowej. Pierwsza zawodowa walka okazała się dla Kazieczko fenomenalnym występem. Na ringu zmierzył się z Miłoszem Wąsikiem.

Wojciech Kazieczko i jego fenomenalny debiut w MMA

Utytułowany kickboxer – wychowanek Patryka Proszka, ponad rok temu zdecydował się zaangażować w MMA. Trenując pod okiem trenerów klubu Pepe MMA, ćwiczył i szlifował warsztat – z sukcesem. W piątek 15 października 2021r. Kazieczko zmierzył się w Wałbrzychu z Miłoszem Wąsikiem, podczas gali Contender Fight Night 5. Dla 24 letniego zielonogórzanina był to debiut zawodowy MMA. Wojciech Kazieczko w zaledwie dwie minuty pokonał rywala niskimi kopnięciami i końcowymi uderzeniami z góry. Dla zielonogórzanina sobotnia walka była również możliwością zaprezentowania się szerszej publiczności nie tylko, jako brat utytułowanego Macieja Kazieczko, zawodnika poznańskiego Ankos MMA. Dla Miłosza Wąsika przegrana z Kazieczko, była trzecią porażką w zawodowym MMA.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)