24.4 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

Niepokonany Wojciech Kazieczko wystąpi na KSW 80!

Wiadomości

Wojciech Kazieczko zawodnik zielonogórskiego klubu Pepe MMA, wystąpi na gali KSW 80 w Lubiniu. W ubiegłym roku zielonogórzanin dostarczył nam wielu emocji, odnosząc niepodważalne zwycięstwa. Co wiemy o nadchodzącej gali?

Wojciech Kazieczko rusza po kolejne zwycięstwo

W zeszłym roku Wojtek Kazieczko stoczył dwa zwycięskie pojedynki w KSW. Podczas kwietniowej walki, znokautował Lubosa Lesaka już w pierwszej rundzie. We wrześniu Kazieczko pokonał Eduarda Demenko podczas gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Było to trzecie zwycięstwo zielonogórzanina w zawodowym MMA. Zachwyceni dotychczasowymi występami fani, z niecierpliwością patrzą w przyszłość – już za chwilę czeka nas kolejna dawka emocji. Gala KSW 80 odbędzie się 17 marca w Lubiniu. Walką wieczoru będzie starcie Roberta Ruchały z Dawidem Śmiełowskim, o tymczasowy pas wagi piórkowej. Z kim zmierzy się Wojtek Kazieczko?

Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila

17 marca w Lubiniu, Wojciech Kazieczko stanie do walki z Mołdawianinem, Danielem Tarchilą. Tarchila swoją karierę zawodową w MMA, rozpoczął zaledwie trzy miesiące wcześniej od Kazieczko. Dziewiętnastoletni Mołdawianin ma za sobą sześć pojedynków, w tym pięć zwycięstw. Zbliżająca się walka na gali, będzie jego debiutem w KSW, a jednocześnie pierwszym występem w Polsce. Jak sobie poradzi w starciu z Kazieczko, który na swoim koncie ma już dwa zwycięstwa z rzędu? My trzymamy kciuki za Wojtka i podajemy rozpiskę pozostałych walk, które odbędą się w Lubiniu.

Rozpiska KSW 80

65,8 kg: Robert Ruchała (8-0) vs. Dawid Śmiełowski (10-0) – o pas mistrzowski

77,1 kg: Michał Michalski (9-5-0) vs Giorgi Kvelidze (10-4-0)

56,7 kg: Emilia Czerwińska (2-0-0) vs Yasmin Guimarães (4-1-0)

65,8 kg: Wojciech Kazieczko (3-0-0) vs Danu Tarchila (5-1-0)

Zostań sponsorem!

Możesz wspierać Wojciecha Kazieczko w jego karierze, jeśli jesteś zainteresowany ofertą sponsorską skontaktuj się z animmals@hotmail.com

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)