24.4 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

Wojciech Kazieczko – zielonogórzanin wystąpi w KSW!

Wiadomości

Wojciech Kazieczko utytułowany zielonogórski kickbokser, wystąpi 23 kwietnia w KSW, jego przeciwnikiem będzie Luboš Lesák. Walka odbędzie się w kategorii piórkowej i dla obu zawodników stanowić będzie debiut.

Wojciech Kazieczko – kim jest zawodnik zielonogórskiego Pepe MMA?

Wojtek Kazieczko, kickboxing trenuje od 2013 roku. W latach 2015-2019 był reprezentantem kadry narodowej. Najważniejsze osiągnięcia tego uzdolnionego 24-letniego zawodnika, to:

  • 6-krotny tytuł Mistrza Polski:
    • K1 x4
    • Full Contact x1
    • Kick-Light x1 
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Europy (K1),
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach świata – The World Games 2017 (K1),

Początkowo trenował u Patryka Proszka i Jakuba Kozery. W 2020 roku zaczął trenować MMA w klubie Pepe MMAOd tego czasu moim głównym Trenerem i osobą odpowiedzialna za przygotowania i starty jest Marcin Mencel. Mimo to cały czas współpracuje z Patrykiem Proszkiem, jako Trenerem Stójki – mówi W. Kazieczko. Od zmiany sportu stoczył również kilka walk amatorskich w formule MMA oraz w BJJ. Ważnym występem był debiut w w zawodowym MMA w październiku 2021r, gdzie Kazieczko wygrał przed czasem, pokonując swojego rywala Miłosza Wąsika (Rekord MMA Pro 1-0 1KO). Dzięki zwycięskiej walce Wojciech Kazieczko, dał się poznać nie tylko, jako brat Macieja Kazieczko (zawodnika Ankos MMA), ale uzdolniony zawodnik.

23 kwietnia Wojciech Kazieczko zmierzy się się z Lesakiem na KSW 69.

Wojciech Kazieczko i jego fenomenalny debiut w MMA

Zostań sponsorem!

Możesz wspierać Wojciecha Kazieczko w jego karierze, jeśli jesteś zainteresowany ofertą sponsorską skontaktuj się z animmals@hotmail.com

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)