20.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Bracia Kazieczko zdemolowali przeciwników na KSW 69 [WIDEO]

Wiadomości

Bracia Kazieczko zwyciężyli podczas walk w KSW 69, które odbyły się 23 kwietnia 2022 roku. Obaj zawodnicy znokautowali swoich przeciwników w spektakularny sposób, nie dając im żadnych szans na wygraną.

Wojciech „The Predator” Kazieczko zwycięsko debiutuje w KSW 69

Dla młodszego z braci Wojtka Kazieczko, walka z Lubošek Lesákiem była debiutem w KSW 69. Lubuszanin pokonał swojego przeciwnika w zaledwie 1 minutę i 45 sekund. Kazieczko zepchnął Lesáka pod klatkę i wymierzył w jego stronę serię ciosów. Mocnym lewym sierpowym, a następnie silnym podbródkowym doprowadził przeciwnika do osunięcia się na matę, kończąc tym samym walkę w pierwszej rundzie. I choć pojedynek trwał krótko, w rozmowie z dziennikarzami, Wojciech „The Predator” Kazieczko, docenił swojego przeciwnika za przygotowanie do walki. Lesák był czujny na kopnięcia Kazieczko, którymi zwyciężył podczas swojego debiutu w MMA i poprzednich walkach. Dlatego Lubuszanin zdecydował się na większe zaangażowanie rąk w pojedynku – co ostatecznie skutkowało powaleniem przeciwnika na matę. Mimo swojego zwycięstwa, dla Wojtka walka się jeszcze nie skończyła, bo przed swoim pojedynkiem był jeszcze jego brat Maciej.

Wywiad Wojciecha Kazieczko po walce na gali KSW 69

Podziękowania dla sponsorów

PROFTECH

LUX CAR – Detailing CAR SPA

Adwave – marketing internetowy

Gastropaczka.pl

Bajgot Usługi Mechaniczne

Hot Italian Pizza Zielona Góra

TOP Ubezpieczenia

Pensjonat Fitness i SPA „Gregor”

Bracia Kazieczko po raz drugi: Maciej Kazieczko nokautuje przeciwnika

Maciej Kazieczko, to utytułowany już zawodnik, który po rocznej przerwie powrócił do walk w klatce. Swój powrót rozpoczął od znokautowania Wilsona Vareli. Już w pierwszej rundzie Maciej pokazał przewagę nad przeciwnikiem, a w drugiej doprowadził do zakończenia walki. I chociaż we wstępnej fazie drugiej odsłony pojedynku Varela napierał na Kazieczko, to właśnie Maciej dzięki kontrze w szczękę, zyskał przewagę nad przeciwnikiem, który osunął się na matę. Francuz próbował się bronić, ale Kazieczko nie dał mu szans wymierzając kolejne ciosy. Sędzia przerwał pojedynek, ratując tym samym Varelę przed dalszym atakiem Lubuszanina – a jednocześnie ogłaszając Macieja Kazieczko zwycięzcą pojedynku poprzez techniczny nokaut. Zawodnik poznańskiego Ankos MMA w rozmowie z dziennikarką przyznał ,że jest zadowolony ze swojego zwycięskiego powrotu. Obaj bracia pokazali świetną formę i wzajemne wsparcie.

Wywiad Macieja Kazieczko po walce na gali KSW 69

Podziękowania dla sponsorów

Sołdański Paweł Usługi Remontowo-Budowlane

RM Solar

Mix-druk Drukarnia Etykiet

Art-Floor

Body Chief

Kroplówka

CBD ART

West Home Development

CAR – POL Lakiernictwo

BD Optyk

Ekg AutoSerwis

Centrum Medyczne Dynasplint

Sklep SFD

Wspieraj braci Kazieczko!

Chcesz zostać sponsorem Wojciecha i Macieja Kazieczko na kolejnej Gali KSW?

Wspieraj team Kazieczko Brothers w walce o pasy federacji KSW!

Skontaktuj się z menadżerem: animmals@hotmail.com

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)