26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Filharmonia Zielonogórska zagra bezpłatny koncert. Odbierz wejściówkę

Wiadomości

Filharmonia Zielonogórska zagra bezpłatny Koncert Solidarności z Ukrainą. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 6 marca o godz. 15.00, w sali Międzynarodowego Centrum Muzycznego „Wschód – Zachód”.

Filharmonia Zielonogórska zaprasza na Koncert Solidarności z Ukrainą

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale trzeba odebrać darmową wejściówkę. Dostępne są one już od dziś (1 marca) w kasie Filharmonii Zielonogórskiej – do wyczerpania miejsc. Kasa biletowa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00..

Wykonawcy Koncertu Solidarności z Ukrainą:

  • Orkiestra Filharmonii Zielonogórskiej
  • Andrei Yakushau – dyrygent
  • Justyna Bluj – sopran
  • Viktor Yankovsky – baryton

Na wydarzenie zaprasza Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak i Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego Wacław Maciuszonek.

Przypominamy, że wszelkie informacje dotyczące zbiórek i innych form pomocy dla uchodźców z Ukrainy znajdują się w aktualizowanym na bieżąco artykule: Pomoc dla Ukrainy w Zielonej Górze

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)