-3 C
Zielona Góra
niedziela, 3 grudnia, 2023

Posadźmy razem las! W sobotę akcja sadzenia drzew

Wiadomości

Posadźmy razem las to coroczne wydarzenie organizowane przez Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze. Przy wsparciu leśników, przyrodników oraz myśliwych będzie można zasadzić drzewo. To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na miłośników przyrody.

Posadźmy razem las – i zadbajmy o przyrodę!

Leśnicy przygotowali kilkadziesiąt tysięcy sadzonek, które czekać będą na wszystkich uczestników akcji Posadźmy razem las. Wydarzenie organizowane jest od 2015 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Zielonej Góry i okolic. Na uczestników czeka ogrom atrakcji, każdy otrzyma Indeks Przyjaciela Przyrody i będzie mógł wziąć udział w grach i zabawach przyrodniczych – na aktywnych uczestników czekają upominki.

Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia 2022 roku, w godz. 9:00-13:00 na Chynowie, przy ul. Poznańskiej. Organizatorem akcji są Nadleśnictwo Zielona Góra oraz Nadleśnictwo Przytok. Partnerzy akcji: Nadleśnictwo Gubin, Nadleśnictwo Sulechów, Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze, Polskie Towarzystwo Leśników, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa.

Posadźmy razem las, to możliwość aktywnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu i w słusznej sprawie.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)