26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Masa Krytyczna na pożegnanie wakacji 2022

Wiadomości

Przed nami kolejna Masa Krytyczna – mieliśmy już taką na przywitanie wakacji, a teraz czas na ich pożegnanie. Najbliższa Masa Krytyczna rozpocznie się już w piątek (26.08) o godzinie 20.00. Na uczestników czekają atrakcje oraz podsumowanie konkursu o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Masa Krytyczna i Rowerowa Stolica Polski

Kolejna miejska impreza dla miłośników dwóch kółek przed nami. Trasa tej edycji Masy Krytycznej liczyć będzie 7,5 kilometrów. Przejazd spokojnym i wolnym tempem rozpocznie się na Placu Bohaterów o godz. 20:00, a zakończy w Ogrodzie Botanicznym. A tam na uczestników czekać będzie DJ i poczęstunek. Ale zanim rozpocznie się piknik, nastąpi podsumowanie zmagań o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W konkursie Zielona Góra zajęła 7 miejsce. Najaktywniejsi zielonogórscy rowerzyści otrzymają nagrody i medale.

Osoby/instytucje, które wygrały, a nie będą mogły pojawić się na wydarzeniu będą mogły odebrać nagrody i medale w Urzędzie Miasta przy ul. Podgórna 22 pokój 104. Przy odbiorze medalu należy okazać w telefonie aplikację Aktywne Miasta wraz z czerwcowym rankingiem indywidualnym.

Uczestnicy Masy Krytycznej proszeni są o zabranie elementów odblaskowych i kasków ochronnych.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Zielona Góra i Stowarzyszenie Rowerem do Przodu.  

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)