20.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Masa Krytyczna w Zielonej Górze

Wiadomości

Masa Krytyczna ponownie przejedzie ulicami Zielonej Góry. Stowarzyszenie Rowerem do Przodu, zaprasza na kolejną już Masę Krytyczną, podczas której miłośnicy jazdy na rowerze wspólnie przemierzą miasto.

Nocna Masa Krytyczna

Tegoroczny nocny rowerowy przejazd, wystartuje w piątek 15 października o godz. 18.00 spod Placu Bohaterów Westerplatte. Trasa prowadzić będzie przez Bohaterów Westerplatte, Chrobrego, plac Piłsudskiego, Podgórną, Lwowską, Wrocławską, Konstytucji 3 Maja, Długą, Łużycką, Wyszyńskiego, Zacisze, Działkową, Zjednoczenia, Energetyków, Batorego, Źródlaną z metą w Dolinie Gęśnika. Do wzięcia udziału we wspólnej wycieczce zaproszeni są wszyscy miłośnicy podróżowania na rowerze.

Przypominamy również o naszym przewodniku ścieżek rowerowych w Zielonej Górze. Uwzględniliśmy nie tylko rowerostradę Zielona Strzała, ale także ciągi pieszo-rowerowe w miejscowościach dawnej gminy. Zobacz: Zielonogórskie ścieżki rowerowe.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)