15.4 C
Zielona Góra
poniedziałek, 25 września, 2023

Nocna Masa Krytyczna w Zielonej Górze – rowerem przez miasto!

Wiadomości

Stowarzyszenie Rowerem Do Przodu i Rowerowa Stolica Polski – Zielona Góra zapraszają na kolejną Nocną Masę Krytyczną. Wszyscy, którzy uwielbiają jazdę na rowerze w doborowym towarzystwie i w ważnym dla miasta celu, zachęcani są do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Nocna Masa Krytyczna Zielona Góra

Nocna Masa Krytyczna odbędzie się w piątek 16 czerwca. O godzinie 21.00 uczestnicy wydarzenia wystartują z linii startu, czyli Placu Bohaterów.

Trasa prowadzić będzie przez aleję Wojska Polskiego i ulice: Zjednoczenia, Działkową, Wyszyńskiego, Ogrodową, al. Konstytucji III Maja oraz ulicę Sulechowską. Meta w Dolinie Gęśnika (ul. Źródlana). Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwać zielonogórska policja.

Trasa liczy 16 kilometrów, a jej pokonanie powinno zająć około godziny. Na mecie na rowerzystów będzie czekał DJ z muzyką.

Organizatorzy zachęcają uczestników do zainstalowania w telefonach aplikacji Aktywne Miasta. Podczas tego wydarzenia będzie można nakręcić kolejne kilometry dla Zielonej Góry, która walczy w rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski!

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona Góra Doradca Finansowy Zielona Góra Zäune Aus Polen - Thor Gubin Skup aut Poznań MOTO-HOME Tanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(   

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.   

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)