14.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

Nocna Masa Krytyczna w Zielonej Górze – rowerem przez miasto!

Wiadomości

Stowarzyszenie Rowerem Do Przodu i Rowerowa Stolica Polski – Zielona Góra zapraszają na kolejną Nocną Masę Krytyczną. Wszyscy, którzy uwielbiają jazdę na rowerze w doborowym towarzystwie i w ważnym dla miasta celu, zachęcani są do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Nocna Masa Krytyczna Zielona Góra

Nocna Masa Krytyczna odbędzie się w piątek 16 czerwca. O godzinie 21.00 uczestnicy wydarzenia wystartują z linii startu, czyli Placu Bohaterów.

Trasa prowadzić będzie przez aleję Wojska Polskiego i ulice: Zjednoczenia, Działkową, Wyszyńskiego, Ogrodową, al. Konstytucji III Maja oraz ulicę Sulechowską. Meta w Dolinie Gęśnika (ul. Źródlana). Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwać zielonogórska policja.

Trasa liczy 16 kilometrów, a jej pokonanie powinno zająć około godziny. Na mecie na rowerzystów będzie czekał DJ z muzyką.

Organizatorzy zachęcają uczestników do zainstalowania w telefonach aplikacji Aktywne Miasta. Podczas tego wydarzenia będzie można nakręcić kolejne kilometry dla Zielonej Góry, która walczy w rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski!

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)