12.4 C
Zielona Góra
niedziela, 3 marca, 2024

Masa Krytyczna w Zielonej Górze – start już w piątek!

Wiadomości

Masa krytyczna kolejny raz przejedzie ulicami Zielonej Góry. Tym razem wiosenna wyprawa zielonogórskich rowerzystów będzie połączona z promocją akcji Rowerowa Stolica Polski. Organizatorzy zachęcają do zainstalowania aplikacji Aktywne Miasta i zbierania punktów za każdy pokonany na rowerze kilometr.

Masa Krytyczna w Zielonej Górze i szansa na Rowerową Stolicę Polski

XIII wiosenna Masa Krytyczna wyruszy w piątek 3 czerwca o godzinie 19:00. Start z placu Bohaterów w Zielonej Górze – rowerzyści przejadą głównymi ulicami miasta, aż do mety w Ogrodzie Botanicznym. Organizatorzy będą zachęcać, aby miłośnicy jazdy na rowerze, wzięli udział w rozgrywkach o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i zainstalowali aplikację Aktywne Miasta. Przypominamy, że podczas treningu Zielona Góra zajęła 3 miejsce, co daje nam szanse na poprawę tego wyniku, zwłaszcza że w mieście nie brakuje ścieżek rowerowych.

Do wzięcia u działu w Masie Krytycznej zapraszani są nie tylko rowerzyści, ale również osoby na hulajnogach, wrotkach, deskorolkach. Chcesz wziąć udział w Masie Krytycznej, a nie posiadasz roweru? Skorzystaj z Zielonogórskiego Roweru Miejskiego, który w maju powrócił do dyspozycji mieszkańców miasta.

Organizatorzy:
Rowerem do Przodu

Partnerzy:
Miasto Zielona Góra
https://adwave.eu/
https://soundcore.pl/
Ogród Botaniczny Zielona Góra

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)