13.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

Masa Krytyczna w Zielonej Górze – start już w piątek!

Wiadomości

Masa krytyczna kolejny raz przejedzie ulicami Zielonej Góry. Tym razem wiosenna wyprawa zielonogórskich rowerzystów będzie połączona z promocją akcji Rowerowa Stolica Polski. Organizatorzy zachęcają do zainstalowania aplikacji Aktywne Miasta i zbierania punktów za każdy pokonany na rowerze kilometr.

Masa Krytyczna w Zielonej Górze i szansa na Rowerową Stolicę Polski

XIII wiosenna Masa Krytyczna wyruszy w piątek 3 czerwca o godzinie 19:00. Start z placu Bohaterów w Zielonej Górze – rowerzyści przejadą głównymi ulicami miasta, aż do mety w Ogrodzie Botanicznym. Organizatorzy będą zachęcać, aby miłośnicy jazdy na rowerze, wzięli udział w rozgrywkach o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i zainstalowali aplikację Aktywne Miasta. Przypominamy, że podczas treningu Zielona Góra zajęła 3 miejsce, co daje nam szanse na poprawę tego wyniku, zwłaszcza że w mieście nie brakuje ścieżek rowerowych.

Do wzięcia u działu w Masie Krytycznej zapraszani są nie tylko rowerzyści, ale również osoby na hulajnogach, wrotkach, deskorolkach. Chcesz wziąć udział w Masie Krytycznej, a nie posiadasz roweru? Skorzystaj z Zielonogórskiego Roweru Miejskiego, który w maju powrócił do dyspozycji mieszkańców miasta.

Organizatorzy:
Rowerem do Przodu

Partnerzy:
Miasto Zielona Góra
https://adwave.eu/
https://soundcore.pl/
Ogród Botaniczny Zielona Góra

Sandra Stempniewska
Sandra Stempniewska
Witajcie zielonogórzanie! Nazywam się Sandra Stempniewska i jestem redaktorką portalu www.zielonogorski.pl. Mieszkam w Zielonej Górze od urodzenia i uwielbiam to miasto. Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim, jestem autorką książki, opowiadań oraz publikacji naukowych i felietonów. Na portalu piszę dla Was artykuły, które pozwolą Wam być na bieżąco ze zmianami w naszym mieście – od inwestycji, poprzez remonty, wydarzenia oraz akcje społeczne. Dostarczam również informacji na temat historii miasta, jego zabytków, atrakcji turystycznych i kulturalnych oraz najważniejszych miejsc na mapie Zielonej Góry. Znajdziecie tutaj również przewodniki na temat komunikacji i środków transportu dostępnych na terenie miasta oraz jego okolic. Mam nadzieję, że portal zielonogorski.pl będzie dla Was przyjemnym miejscem, do którego będziecie wracać każdego dnia!
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)