26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Wojciech Kazieczko kolejny raz zwyciężył w KSW!

Wiadomości

Wojciech Kazieczko po raz drugi zatriumfował na gali KSW. Tym razem przeciwnikiem młodego zielonogórzanina był ukraiński zawodnik Eduardo Demenka. Poprzednie zwycięstwo Kazieczko odniósł w kwietniu bieżącego roku pokonując Luboša Lesáka podczas gali KSW 69.

Wojciech Kazieczko zdominował rywala w KSW 74

Występ w KSW 74 na gali w Ostrowie Wielkopolskim, był jak dotąd najdłuższą walką Wojtka Kazieczko. 25-latek przyzwyczaił nas już do kilkuminutowych zwycięskich pojedynków. Tym razem starcie Kazieczko – Demenka trwało 15 minut. Jednak podczas trzech rund, zielonogórski sportowiec miał wyraźną przewagę nad rywalem. Swojego przeciwnika posłał nawet na deski, ale ostatecznie zwyciężył na punkty otrzymując noty od wszystkich trzech sędziów. Dzięki temu Wojciech Kazieczko po raz trzeci zwyciężył w zawodowym MMA.

Wojciech Kazieczko zdominował rywala w KSW 74
Wojciech Kazieczko zdominował rywala w KSW 74. Zdjęcie: kswmma.com

W wywiadzie po walce zielonogórzanin przyznał ,że nie jest do końca zadowolony ze swojego występu. Eduardo Demenka okazał się niewygodnym zawodnikiem, choć żaden cios Ukraińca nie wyprowadził Kazieczko z równowagi. Polak był dobrze przygotowany do starcia, co zaowocowało ostatecznie jednoznacznym werdyktem sędziów.

Jakie plany ma Wojciech Kazieczko po kolejnej zwycięskiej walce?

Kolejny sukces Wojtka Kazieczko w zawodowym MMA to wielkie wydarzenie, ale tym razem czas na zasłużony urlop. Zawodnik Pepe MMA przyznał, że nie może doczekać się wakacji i chociaż oczywiście nie rezygnuje z treningów, to najbliższy czas będzie znacznie spokojniejszy, w porównaniu z ostatnimi miesiącami wypełnionymi intensywnym przygotowaniem do walki.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)