25.4 C
Zielona Góra
środa, 7 czerwca, 2023

Pocztówka z Zielonej Góry – nowa atrakcja w mieście

Wiadomości

Pocztówka z Zielonej Góry to nowa atrakcja w naszym mieście! W dniu rozpoczęcia świętowania 800-lecia powstania Zielonej Góry, na Wzgórzach Winnych pojawi się nowy obiekt stworzony przez firmę Thor – producenta ogrodzeń metalowych. Czym jest nowa zielonogórska atrakcja? Sprawdźmy! Pocztówka z Zielonej Góry – daj się sfotografować!

Pocztówka z Zielonej Góry – daj się sfotografować!

Palmiarnia Zielonogórska i Winne Wzgórza to najbardziej turystyczny obiekt w naszym mieście. Nawiązuje bezpośrednio do tradycji winiarskiej w Zielonej Górze, a po rewitalizacji stanowi chętnie odwiedzane miejsce nie tylko przez turystów, ale również zielonogórzan. W końcu powstał tutaj plac zabaw, liczne ławeczki oraz piwnica winiarska, gdzie można zakupić lubuskie wina. Pocztówka z Zielonej Góry powstanie na Winnych Wzgórzach i stanowić będzie dodatkową atrakcję dla odwiedzających.

Pocztówka z Zielonej Góry – daj się sfotografować!
Pocztówka z Zielonej Góry – daj się sfotografować!

To konstrukcja przygotowana przez firmę Thor – producenta ogrodzeń metalowych i elementów ogrodowych. Ogromna ramka wykonana będzie ze stali z elementami kutymi takimi, jak winogrona i winorośle. Na tle zielonogórskiej palmiarni, będzie można sobie wykonać pamiątkowe zdjęcie. Oficjalne odsłonięcie pocztówki z Zielonej Góry odbędzie się już 3 września 2022 roku – w pierwszym dniu Winobrania 2022, które rozpocznie jednocześnie całoroczne świętowanie 800-lecia powstania Zielonej Góry i 700-lecia nadania praw miejskich. 

Zäune aus Polen – czyli firma Thor z Gubina

Pocztówka z Zielonej Góry to podarunek dla miasta od firmy Thor z Gubina, producenta ogrodzeń i elementów ogrodowych metalowych. Thor to firma rodzinna, która od 40 lat tworzy wysokiej jakości metalowe ogrodzenia, bramy wjazdowe, furtki, elementy małej architektury, balustrady i akcesoria ogrodowe metalowe. Ogrodzenia z Polski od Thor Kunstschmiede cieszą się ogromną popularnością w Niemczech i wielu innych europejskich krajach. Charakteryzuje je wysoka jakość, którą zawdzięczają wieloletniej tradycji kowalstwa połączoną z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które wpływają na trwałość produktów. Teraz, dzięki uprzejmości Thor Kunstschmiede – zäune aus Polen na Winnych Wzgórzach powstanie Pocztówka z Zielonej Góry, która uświęci rozpoczęcie świętowania obchodów 800-lecia miasta.

Zaune aus Poland - czyli firma Thor z Gubina ufundowała nową atrakcję w Zielonej Górze
Zaune aus Poland – czyli firma Thor z Gubina ufundowała nową atrakcję w Zielonej Górze

THOR | KUNSTSCHMIEDE

ul. Miedziana 34,
66-620 Gubin,
Polska

Kontakt:

Tel.: 0048 68 45 25 298
Fax.: 0048 68 45 25 297
Mob.(DE): 0170 880 70 07
Mob.(PL): 0048 600 60 60 45
E-MAIL: info@thor-zaun.pl

- Reklama -

Wydarzenia

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

- Reklama -

o Zielonej