24.4 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

Pogromcy Bazgrołów zapraszają do pierwszej akcji w tym roku

Wiadomości

Pogromcy Bazgrołów zapraszają mieszkańców Zielonej Góry, do wzięcia udziału w pierwszej w 2022 roku akcji. Tym razem pod lupę wzięte zostaną bazgroły na ekranach przy ul. Zbyszka Godlewskiego.

Pogromcy Bazgrołów – pierwsza akcja w 2022

Zielonogórscy Pogromcy Bazgrołów zachęcają mieszkańców Zielonej Góry do walki ze szpetnymi graffiti. W ubiegłym roku pogromcy, wspólnie z uczniami V Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze, wyczyścili ekrany szkoły. Nieco dalej przy przedszkolu Jacka i Agatki, znajduje się mocno pobazgrany płot. To właśnie nim zajmą się Pogromcy podczas pierwszej w tym roku akcji.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 23 czerwca o godzinie 10.00, przy pobazgranych ekranach przy ul. Zbyszka Godlewskiego. Uczestnicy otrzymają płyny do czyszczenia, rękawiczki, szczotki, gąbki i wszelkie niezbędne materiały do uporania się ze szpetnymi malowidłami. Ponadto Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze, udostępni do akcji pojazd z karcherem.
Kto może wziąć udział w wydarzeniu?
Każdy kto ma ochotę i możliwość tego dnia, aby zadbać o estetyczny wygląd miasta.
Uczestnicy otrzymają koszulki Pogromców Bazgrołów.

Projekt Pogromców Bazgrołów realizowany jest dzięki środkom finansowym miasta Zielona Góra.

Partnerzy akcji:
Miasto Zielona Góra
Paweł Wysocki – Radny Miasta Zielona Góra
www.niezaleznydoradcafinansowy.net

Organizatorzy:

www.pogromcybazgrolow.pl

www.soundcore.pl

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)