-5 C
Zielona Góra
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Marsz Równości w Zielonej Górze kolejny raz! Kiedy się odbędzie?

Wiadomości

Marsz Równości w Zielonej Górze, po raz piąty przejdzie ulicami miasta. Instytut Równości podał datę kolejnego wydarzenia – tym razem marsz będzie jednocześnie wyrazem wsparcia dla Ukrainy.

Marsz Równości w Zielonej Górze i wsparcie dla Ukrainy

Jak informuje Instytut Równości, organizator zielonogórskich Marszów Równości, tegoroczne wydarzenie odbędzie się w sobotę 4 czerwca o godz. 12.00. Szczegóły w tym trasa wydarzenia nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że marsz będzie wspierał również społeczność Ukrainy. Instytut Równości przeciwdziała nie tylko wykluczeniem społeczności LGBTQ+ w Polsce, ale każdej innej – w tym związanej z narodowością, rasą, religią, płcią. – Dajemy siłę naszym przyjaciołom z Ukrainy i nie tylko bo każda osoba uchodźcza jest legalna – pisze IR na stronie wydarzenia. Marsz Równości kierowany jest do wszystkich, którzy tego dnia pragną okazać wsparcie mniejszościom i osobom narażonym na wykluczenie. Szczegóły dotyczące marszu i wydarzeń towarzyszących wkrótce.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)