20.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Marsz Równości w Zielonej Górze kolejny raz! Kiedy się odbędzie?

Wiadomości

Marsz Równości w Zielonej Górze, po raz piąty przejdzie ulicami miasta. Instytut Równości podał datę kolejnego wydarzenia – tym razem marsz będzie jednocześnie wyrazem wsparcia dla Ukrainy.

Marsz Równości w Zielonej Górze i wsparcie dla Ukrainy

Jak informuje Instytut Równości, organizator zielonogórskich Marszów Równości, tegoroczne wydarzenie odbędzie się w sobotę 4 czerwca o godz. 12.00. Szczegóły w tym trasa wydarzenia nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że marsz będzie wspierał również społeczność Ukrainy. Instytut Równości przeciwdziała nie tylko wykluczeniem społeczności LGBTQ+ w Polsce, ale każdej innej – w tym związanej z narodowością, rasą, religią, płcią. – Dajemy siłę naszym przyjaciołom z Ukrainy i nie tylko bo każda osoba uchodźcza jest legalna – pisze IR na stronie wydarzenia. Marsz Równości kierowany jest do wszystkich, którzy tego dnia pragną okazać wsparcie mniejszościom i osobom narażonym na wykluczenie. Szczegóły dotyczące marszu i wydarzeń towarzyszących wkrótce.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)