22.4 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

Pogromcy Bazgrołów i ZGK odmienili ekrany na Trasie Północnej. Zobacz!

Wiadomości

Pogromcy Bazgrołów i ZGK, którzy już w ubiegłym tygodniu planowali rozprawić się ze szpetnymi malunkami na ekranach dźwiękoszczelnych, ukwiecili je dziś (czytaj: Pogromcy Bazgrołów ukwiecą ekrany akustyczne). Warunki pogodowe pokrzyżowały plany, ale dziś (20.10) udało się przeprowadzić akcję – z sukcesem.

Pogromcy Bazgrołów i ZGK we wspólnej akcji

Dotychczas Pogromcy zmywali szpetne malunki z zielonogórskich murów. Ponieważ jednak ekrany zasłonięte są stalową siatką, nie dało się ich zmyć płynami. To jednak nie zniechęciło społeczników i dzięki współpracy z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze, malunki przysłonięto roślinami. Posadzono ponad 200 sadzonek bluszczu wzdłuż ekranów akustycznych. W akcji udział wzięli Pogromcy Bazgrołów z radnym Pawłem Wysockim, Krzysztof Sikora i pracownicy zielonogórskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej, radny Andrzej Bocheński i młodzież z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Zielonej Górze. Pnącza nie tylko zasłonią malowidła, ale również upiększą roślinnością Trasę Północną.

Więcej informacji o działaniach Pogromców na stronie internetowej: www.pogromcybazgrolow.pl

Pogromcy Bazgrołów i ZGK/ Paweł Wysocki i Krzysztof Sikora/foto: Pogromcy Bazgrołów w Zielonej Górze
Pogromcy Bazgrołów i ZGK/ Paweł Wysocki i Krzysztof Sikora/foto: Pogromcy Bazgrołów w Zielonej Górze

Więcej zdjęć z akcji zielonogórskich Pogromców Bazgrołów, znajdziecie na Facebook’u:

Pogromcy Bazgrołów - wspólna akcja z ZGK Zielona Góra 🌱☘
Pogromcy Bazgrołów – wspólna akcja z ZGK Zielona Góra 🌱☘
Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)