15.4 C
Zielona Góra
poniedziałek, 25 września, 2023

Razem z Ukrainą – miasto organizuje akcję solidarnościową

Wiadomości

Razem z Ukrainą, to akcja magistratu, której celem jest okazanie wsparcia mieszkańcom Ukrainy w związku z trwającą ostatnim czasem konfliktem ze strony Rosji.

Zielona Góra Razem z Ukrainą

Wiec poparcia dla Ukrainy odbędzie się już w czwartek (24.02) o godzinie 19.00 przed Filharmonia Zielonogórską. Organizatorem akcji jest prezydent Janusz Kubicki i miasto Zielona Góra. Włodarz zaprasza do udziału w akcji zarówno mieszkańców miasta, jak i wszystkie zgrupowania polityczne, aby wspólnie ponad podziałami, wsparły naszych wschodnich sąsiadów. – Wyślijmy dobrą energię naszym przyjaciołom walczącym o swoją ojczyznę. Chodźmy razem ku wolności i pokojowi. Zapraszam też obywateli Ukrainy mieszkających w naszym mieście, by byli z nami. Bądźmy razem! – zachęca prezydent Kubicki. Jak dodaje włodarz, w przeszłości Polacy potrzebowali takiego wsparcia, dlatego teraz naszą rolą jest nieść poparcie dla wolnej Ukrainy.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona Góra Doradca Finansowy Zielona Góra Zäune Aus Polen - Thor Gubin Skup aut Poznań MOTO-HOME Tanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(   

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.   

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)