26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Razem z Ukrainą – miasto organizuje akcję solidarnościową

Wiadomości

Razem z Ukrainą, to akcja magistratu, której celem jest okazanie wsparcia mieszkańcom Ukrainy w związku z trwającą ostatnim czasem konfliktem ze strony Rosji.

Zielona Góra Razem z Ukrainą

Wiec poparcia dla Ukrainy odbędzie się już w czwartek (24.02) o godzinie 19.00 przed Filharmonia Zielonogórską. Organizatorem akcji jest prezydent Janusz Kubicki i miasto Zielona Góra. Włodarz zaprasza do udziału w akcji zarówno mieszkańców miasta, jak i wszystkie zgrupowania polityczne, aby wspólnie ponad podziałami, wsparły naszych wschodnich sąsiadów. – Wyślijmy dobrą energię naszym przyjaciołom walczącym o swoją ojczyznę. Chodźmy razem ku wolności i pokojowi. Zapraszam też obywateli Ukrainy mieszkających w naszym mieście, by byli z nami. Bądźmy razem! – zachęca prezydent Kubicki. Jak dodaje włodarz, w przeszłości Polacy potrzebowali takiego wsparcia, dlatego teraz naszą rolą jest nieść poparcie dla wolnej Ukrainy.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)