-5 C
Zielona Góra
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Babimost – Londyn? Dokąd polecimy z Portu Lotniczego Babimost?

Wiadomości

Babimost – Londyn? A może Czarnogóra? Jak informuje Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze, trwają rozmowy na temat nowych kierunków lotu z portu lotniczego w Babimoście.

Babimost otwiera się na dalsze loty

Dzięki cieszącej się popularności wakacyjnych lotów do Turcji i Chorwacji, UM zapewnia, że i w te wakacje zielonogórzanie będą mogli ponownie polecieć do Turcji i prawdopodobnie również do Chorwacji. To jednak nie wszystko. W okresie letnim mogą pojawić się nowe kierunki, jak Bułgaria oraz Czarnogóra. Prowadzone są takze rozmowy, aby w niedalekiej przyszłości zostały uruchomione regularne połączenie na trasie Babimost – Londyn. Mieszkańcy województwa mają wpływ na wyznaczenie nowych kierunków korzystając z ankiety na stronie internetowej portu lotniczego w Babimoście. Ponadto planowane są inwestycje, których celem jest podniesienie komfortu i bezpieczeństwa podróżnych, jak rozbudowa i połączenie budynku hali odlotów z halą przylotów.

Co dalej z lotami na Ukrainę?

Mimo niepewnej sytuacji u naszych sąsiadów, loty na Ukrainę na ten moment odbywają się bez zmian. Jednak jak informuje UM, trudno przewidzieć jak będzie to wyglądało w najbliższych dniach. Obecnie przestrzeń powietrzna jest otwarta, a sytuacja jest na bieżąco monitorowana. Aktualnie wyloty na Ukrainę odbywają się w czwartki, a przyloty w piątki.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)