26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Babimost – Londyn? Dokąd polecimy z Portu Lotniczego Babimost?

Wiadomości

Babimost – Londyn? A może Czarnogóra? Jak informuje Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze, trwają rozmowy na temat nowych kierunków lotu z lotniska w Babimoście.

Babimost otwiera się na dalsze loty

Dzięki cieszącej się popularności wakacyjnych lotów do Turcji i Chorwacji, UM zapewnia, że i w te wakacje zielonogórzanie będą mogli ponownie polecieć do Turcji i prawdopodobnie również do Chorwacji. To jednak nie wszystko. W okresie letnim mogą pojawić się nowe kierunki, jak Bułgaria oraz Czarnogóra. Prowadzone są takze rozmowy, aby w niedalekiej przyszłości zostały uruchomione regularne połączenie na trasie Babimost – Londyn. Mieszkańcy województwa mają wpływ na wyznaczenie nowych kierunków korzystając z ankiety na stronie internetowej portu lotniczego w Babimoście. Ponadto planowane są inwestycje, których celem jest podniesienie komfortu i bezpieczeństwa podróżnych, jak rozbudowa i połączenie budynku hali odlotów z halą przylotów.

Co dalej z lotami na Ukrainę?

Mimo niepewnej sytuacji u naszych sąsiadów, loty na Ukrainę na ten moment odbywają się bez zmian. Jednak jak informuje UM, trudno przewidzieć jak będzie to wyglądało w najbliższych dniach. Obecnie przestrzeń powietrzna jest otwarta, a sytuacja jest na bieżąco monitorowana. Aktualnie wyloty na Ukrainę odbywają się w czwartki, a przyloty w piątki.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)