6.4 C
Zielona Góra
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Srebrna Polana – miasto rozdaje kolejne działki!

Wiadomości

Srebrna Polana Zielona Góra, to nowopowstałe działki rekreacyjne. W ubiegłym roku miasto rozdawało tereny rekreacyjne mieszkańcom Zielonej Góry. Nie wszyscy zainteresowani mieli tyle szczęście, aby zwyciężyć w losowaniu. Pojawiła się jednak kolejna szansa na miejsce w Srebrnej Polanie.

Srebrna Polana Zielona Góra – działki rekreacyjne

Jak informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze, na terenie obszaru rekreacyjnego Srebrna Polana zwolniły się 4 działki. W związku tym, ZGK Zielona Góra ogłasza nabór wniosków na dzierżawę terenów. Wnioski można składać od dziś 29 marca do 1 kwietnia 2022 roku. Wypełnione wnioski należy doręczyć na portiernie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze przy ul. Zjednoczenia 110C, w zamkniętej kopercie z dopiskiem Srebrna Polana, w godz. 6.00-20.00. Deklaracje można pobrać ze strony ZGK w Zielonej Górze, wydrukować oraz wypełnić. Istnieje również możliwość przesłania skanu uzupełnionego dokumentu na adres srebrnapolana@zgkim.zgora.pl. W losowaniu udział wezmą tylko poprawnie wypełnione deklaracje. Losowanie działek odbędzie się na żywo na facebooku ZGK Zielona Góra dnia 5 kwietnia 2022 roku o godz. 12.00.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)