13.3 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Zmiany w rozkładzie jazdy MZK. Ważna informacja dla pasażerów

Wiadomości

Zmiany w rozkładzie jazdy MZK obowiązywać będą od 1 kwietnia 2022 roku i dotyczą linii, na których dotychczasowy rozkład, skarżyli się pasażerowie.

Zmiany w rozkładzie jazdy MZK – 1 kwietnia 2022r.

Z powodu licznych wniosków mieszkańców Zielonej Góry, zmiany dotyczą linii autobusów poruszających się na obszarze Chynowa, Zawady, Krępy oraz Jan.

Autobusy linii nr 22 

Od 1 kwietnia, autobusy linii nr 22 będą jeździć na trasie:

DWORZEC GŁÓWNY – Staszica – Sulechowska – Poznańska – Zawada – Krępa – Os. Kolorowe – CHYNÓW

Zmiany na trasie linii nr 22, wynikają z wielu wniosków mieszkańców o przywrócenie trasy przez ulicę Poznańską i obsługę przystanków „Zawada Chmielna”. Jak informuje MZK Zielona Góra – „Rozkład jazdy linii nr 22 został skoordynowany na pętli w Chynowie w taki sposób, aby po przyjeździe autobusu z Zawady przez Krępe do Chynowa w ciągu kilku minut możliwa była przesiadka na autobus linii nr 1 i 17„. Podobnie jest w przypadku przesiadek z autobusu linii nr 1 lub 17 kończącego trasę na pętli w Chynowie do autobusu linii nr 22 rozpoczynającego kurs z Chynowa przez Krępe i Zawadę. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze, podaje że pierwszy kurs z Jan o godz. 4:52 oraz ostatni do Jan o godz. 22:36, będzie realizowany przez linię nr 1, poruszającą się na trasie Jany – Jędrzychów.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)