-3.3 C
Zielona Góra
wtorek, 5 grudnia, 2023

Pogromcy Bazgrołów ukwiecą ekrany akustyczne

Wiadomości

Zielonogórscy Pogromcy Bazgrołów, zapraszają już jutro (12.10) na kolejną akcję oczyszczania miasta z szpetnych malowideł. Tym razem Pogromcy organizują wydarzenie wspólnie z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze i jest ku temu ważny powód. Jaki bazgroł zniknie z mapy miasta?

Pogromcy Bazgrołów na Trasie Północnej

Jak informują Pogromcy Bazgrołów, na Trasie Północnej zostały oszpecone nowe ekrany akustyczne. Ponieważ ekrany zasłonięte są stalową siatką, nie da się ich zmyć płynami, dotychczas używanymi do takich akcji. Dzięki współpracy z ZGK w Zielonej Górze, bazgroły zostaną zasłonięte przez rośliny pnące. Ponad 120 sadzonek bluszczu i winobluszczu przykryją graffiti. Każdy kto chciałby pomóc w kolejnej już akcji zielonogórskich Pogromców Bazgrołów, może do niej dołączyć. Wystarczy przyjść we wtorek 12 października o godz. 12:00 na zbiórkę przy ekranach akustycznych na Trasie Północnej (na wysokości Lidla). Tam uczestnicy otrzymają sadzonki, ziemię, łopaty i wszystkie niezbędne narzędzia. Zaangażowanym mieszkańcom towarzyszyć będą również pracownicy ZGK.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)