22.7 C
Zielona Góra
piątek, 17 maja, 2024

Pogromcy Bazgrołów ukwiecą ekrany akustyczne

Wiadomości

Zielonogórscy Pogromcy Bazgrołów, zapraszają już jutro (12.10) na kolejną akcję oczyszczania miasta z szpetnych malowideł. Tym razem Pogromcy organizują wydarzenie wspólnie z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze i jest ku temu ważny powód. Jaki bazgroł zniknie z mapy miasta?

Pogromcy Bazgrołów na Trasie Północnej

Jak informują Pogromcy Bazgrołów, na Trasie Północnej zostały oszpecone nowe ekrany akustyczne. Ponieważ ekrany zasłonięte są stalową siatką, nie da się ich zmyć płynami, dotychczas używanymi do takich akcji. Dzięki współpracy z ZGK w Zielonej Górze, bazgroły zostaną zasłonięte przez rośliny pnące. Ponad 120 sadzonek bluszczu i winobluszczu przykryją graffiti. Każdy kto chciałby pomóc w kolejnej już akcji zielonogórskich Pogromców Bazgrołów, może do niej dołączyć. Wystarczy przyjść we wtorek 12 października o godz. 12:00 na zbiórkę przy ekranach akustycznych na Trasie Północnej (na wysokości Lidla). Tam uczestnicy otrzymają sadzonki, ziemię, łopaty i wszystkie niezbędne narzędzia. Zaangażowanym mieszkańcom towarzyszyć będą również pracownicy ZGK.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)