26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Sylwester w Zielonej Górze: miasto będzie rozdawać tabletki uspokajające dla zwierząt

Wiadomości

Sylwester w Zielonej Górze, jak i w każdym mieście jest hucznie obchodzony. Hucznie, czyli również głośni przez tradycyjne fajerwerki, którym wita się Nowy Rok. Dla wielu jest to dobra zabawa, dla innych niepotrzebny stres dla zwierząt. Miasto, jak co roku proponuje właścicielom zwierząt wsparcie.

Sylwester w Zielonej Górze: miasto chce zadbać o zwierzęta

Jak podaje Urząd Miasta w Zielonej Górze, w tym roku ponownie magistrat postanowił wesprzeć zwierzęta, które boją się sylwestrowych huków. Preparat Kalmvet dla psów i kotów, wraz z zaleceniami stosowania, będzie do nabycia bezpłatnie dla właścicieli czworonogów. Od 20 do 22 grudnia w okienku siedziby ZGranej Rodziny w zielonogórskim ratuszu będzie można odbierać tabletki. Jakie są zalecenia podawania suplementów:

  • Podawanie tabletek należy rozpocząć na trzy dni przed sylwestrem, a 31 grudnia należ zaaplikować psu podwójną dawkę.
  • Preparat zawiera naturalne składniki, takie jak: tryptofan, kozłek lekarski i rumianek, które łagodzą objawy stresu i niepokoju.
  • Dawkowanie dostosowane jest do wagi zwierzaka.

Tabletki można odbierać w poniedziałek i środę od 12.00 do 17.00, zaś we wtorek od 12.00 do 15.00.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)