6.4 C
Zielona Góra
wtorek, 23 kwietnia, 2024

4 Żywioły proponują wspólne malowanie. O co chodzi?

Wiadomości

4 Żywioły to inicjatywa czworga aktywnych zielonogórzan: Pauliny Boguckiej, Emilii Kondrad, Agnieszki Opalińskiej i Tomasza Sroczyńskiego. Aktywiści są inicjatorami kilku projektów do Budżetu Obywatelskiego, w tym murali przy ul. Chmielnej, czy „Parku Leśnych Dzieci”. Propagują także aktywny, sportowy styl życia. Tym razem zapraszają mieszkańców miasta do pomocy przy malowaniu.

4 Żywioły upiększają sportowisko

W tym przypadku nie jest to propozycja wspólnego biegu i wrotkowania, ale upiększania Rodzinnego Sportowiska przy ul. Chmielnej. 4 Żywioły informują na swoim profilu w mediach społecznościowych, o planowanym malowaniu elementów drewnianych i zachęcają zielonogórzan do wzięcia udziału w akcji. Proponowana data to sobota (23.10.2021r) o godz.12.00. Szczegóły i ewentualne zmiany znajdziecie na facebooku 4 Żywiołów. Zainteresowani mogą wziąć ze sobą pędzle i kuwety na farby.

Warto dodać, że inicjatywy sportowych aktywistów sprzyjają aktywizacji i integracji społeczności lokalnej. Przy ul. Chmielnej i w okolicach Parku Braniborskiego odbywa się wiele działań, które pomagają mieszkańcom angażować się w dbaniu o swoje otoczenie. A czy Wy angażujecie się w działania na swoich osiedlach?

Zobacz także: Pogromcy Bazgrołów i ZGK odmieniają ekrany na Trasie Północnej. Zobacz!

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)