25.4 C
Zielona Góra
środa, 7 czerwca, 2023

4 Żywioły proponują wspólne malowanie. O co chodzi?

Wiadomości

4 Żywioły to inicjatywa czworga aktywnych zielonogórzan: Pauliny Boguckiej, Emilii Kondrad, Agnieszki Opalińskiej i Tomasza Sroczyńskiego. Aktywiści są inicjatorami kilku projektów do Budżetu Obywatelskiego, w tym murali przy ul. Chmielnej, czy „Parku Leśnych Dzieci”. Propagują także aktywny, sportowy styl życia. Tym razem zapraszają mieszkańców miasta do pomocy przy malowaniu.

4 Żywioły upiększają sportowisko

W tym przypadku nie jest to propozycja wspólnego biegu i wrotkowania, ale upiększania Rodzinnego Sportowiska przy ul. Chmielnej. 4 Żywioły informują na swoim profilu w mediach społecznościowych, o planowanym malowaniu elementów drewnianych i zachęcają zielonogórzan do wzięcia udziału w akcji. Proponowana data to sobota (23.10.2021r) o godz.12.00. Szczegóły i ewentualne zmiany znajdziecie na facebooku 4 Żywiołów. Zainteresowani mogą wziąć ze sobą pędzle i kuwety na farby.

Warto dodać, że inicjatywy sportowych aktywistów sprzyjają aktywizacji i integracji społeczności lokalnej. Przy ul. Chmielnej i w okolicach Parku Braniborskiego odbywa się wiele działań, które pomagają mieszkańcom angażować się w dbaniu o swoje otoczenie. A czy Wy angażujecie się w działania na swoich osiedlach?

Zobacz także: Pogromcy Bazgrołów i ZGK odmieniają ekrany na Trasie Północnej. Zobacz!

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej