26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Rozkład jazdy PKP: z Zielonej Góry pojedziemy do Jeleniej Góry

Wiadomości

Rozkład jazdy PKP ulega większej zmianie każdego roku w grudniu. Tym razem wejdzie on w życie już 12 grudnia i będzie obowiązywał do grudnia 2022 roku. Jak wyglądają zmiany dla Zielonej Góry i województwa lubuskiego? Sprawdźmy!

Rozkład jazdy PKP Zielona Góra

Zmiany w rozkładzie jazdy, które związane są ze stacją w Zielonej Górze to:

  • dwie pary pociągów weekendowych Zielona Góra GłównaJelenia Góra.
  • wydłużenie wieczornego pociągu Zielona Góra GłównaWęgliniec do stacji Görlitz.
  • przedłużenie jednej pary pociągów Gorzów Wlkp.Zbąszynek do i ze stacji Zielona Góra Gł.

Ponadto dla mieszkańców województwa zwiększy się także ilość pociągów w ciągu dnia na trasie Gorzów Wlkp. – Krzyż. Kursować będzie także dodatkowy pociąg ze Zbąszynka do Rzepina. Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy znajdują się na portalu portalpasazera.pl. Przypominamy również o planowanym powrocie połączenia na trasie Zielona Góra – Guben – czytaj: Zielona Góra – Guben wraca połączenie kolejowe.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)