-4.4 C
Zielona Góra
sobota, 2 grudnia, 2023

Międzynarodowy Dzień Rodziny w Zielonej Górze: rozgrywki w Dolinie Gęśnika

Wiadomości

Międzynarodowy Dzień Rodziny w Zielonej Górze świętowany będzie bardzo intensywnie. O to zadba ZGrana Rodzina, która zaprasza na Rozrywki rodzinne w Dolinie Gęśnika.

Międzynarodowy Dzień Rodziny w Dolinie Gęśnika

Wydarzenie odbędzie się 15 maja w godzinach 15.00-18.00 w Dolinie Gęśnika – od parku linowego do samej plaży. Motywem przewodnim będzie wyspa piratów, a uczestnicy wyposażeni w mapy i wskazówki będą mieli do wykonania zadania. Przy każdym stanowisku, zespoły otrzymają pieczątki na odpowiednim miejscu na mapie – a na samym końcu czeka na wszystkim wielka niespodzianka. Każda wypełniona pieczątkami mapa weźmie udział w loterii z nagrodami. Losowanie odbędzie się na plaży o godzinie 17.30.
Start i rejestracja uczestników odbędzie się w namiocie ZGranej Rodziny przy parku linowym. Organizatorami wydarzenia są ZGrana Rodzina, MOSIR oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury. Uczestnicy proszeni są o wzięcie napojów oraz nakryć głowy.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)