22.7 C
Zielona Góra
piątek, 17 maja, 2024

Międzynarodowy Dzień Rodziny w Zielonej Górze: rozgrywki w Dolinie Gęśnika

Wiadomości

Międzynarodowy Dzień Rodziny w Zielonej Górze świętowany będzie bardzo intensywnie. O to zadba ZGrana Rodzina, która zaprasza na Rozrywki rodzinne w Dolinie Gęśnika.

Międzynarodowy Dzień Rodziny w Dolinie Gęśnika

Wydarzenie odbędzie się 15 maja w godzinach 15.00-18.00 w Dolinie Gęśnika – od parku linowego do samej plaży. Motywem przewodnim będzie wyspa piratów, a uczestnicy wyposażeni w mapy i wskazówki będą mieli do wykonania zadania. Przy każdym stanowisku, zespoły otrzymają pieczątki na odpowiednim miejscu na mapie – a na samym końcu czeka na wszystkim wielka niespodzianka. Każda wypełniona pieczątkami mapa weźmie udział w loterii z nagrodami. Losowanie odbędzie się na plaży o godzinie 17.30.
Start i rejestracja uczestników odbędzie się w namiocie ZGranej Rodziny przy parku linowym. Organizatorami wydarzenia są ZGrana Rodzina, MOSIR oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury. Uczestnicy proszeni są o wzięcie napojów oraz nakryć głowy.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)