12.4 C
Zielona Góra
sobota, 3 czerwca, 2023

Night Skating – czyli na rolkach przez Zieloną Górę!

Wiadomości

Night Skating, czyli Święto Rolek w Zielonej Górze, odbędzie się już po raz szósty! Wszyscy miłośnicy wrotek i rolek – obecność obowiązkowa! Zobaczcie, jak przebiegać będzie tegoroczna trasa i co będzie się działo w trakcie imprezy.

Night Skating w Zielonej Górze

Tegoroczny Night Skating w Zielonej Górze, odbędzie się w niedzielę 15 maja. Impreza startuje o godz. 18.30 na parkingu krytym Focus Mall(wjazd za Starbucksem). Na początku wydarzenia instruktorzy szkółki Wrollowani, przedstawią uczestnikom podstawowe zasady bezpieczeństwa na rolkach – w tym techniki hamowania. Nie zabraknie też atrakcji! Umiejętności zaprezentuje drużyna hokeistów „Kruki”, swój taniec na rolkach zaprezentuje Ania Żelechowska, a członkowie grupy Rolki Zielona Góra przedstawią jazdę slalomem. O godzinie 19:30 planowany jest start wspólnego przejazdu na rolkami ulicami Zielonej Góry.

Night Skating 2022 trasa:

Focus Mall – Wrocławska – Konstytucji – Długa – Dąbrówki – Rondo PCK – Wojska Polskiego (do Zacisze – z powrotem) – Rondo PCK – Zjednoczenia – Rondo Szpakowskiego – Herberta – Rondo A. Borchers – Dworcowa – Rondo Felchnerowskiego – Dworcowa – Rondo Maćkowiaka – Sulechowska – Rondo Kaziowa – B. Chrobrego – Rondo Dmowskiego – B. Chrobrego – Plac M. J. Piłsudskiego – Rondo 11 – meta: Urząd Miasta.

Imprezę poprowadzi improwizator kabaretowy, aktor i wodzirej Alek Wróblewicz.
Uczestnicy proszeni są o zaopatrzenie się w kaski ochronne oraz ochraniacze. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościową naklejkę na kask.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej