14.5 C
Zielona Góra
sobota, 18 maja, 2024

Night Skating – czyli na rolkach przez Zieloną Górę!

Wiadomości

Night Skating, czyli Święto Rolek w Zielonej Górze, odbędzie się już po raz szósty! Wszyscy miłośnicy wrotek i rolek – obecność obowiązkowa! Zobaczcie, jak przebiegać będzie tegoroczna trasa i co będzie się działo w trakcie imprezy.

Night Skating w Zielonej Górze

Tegoroczny Night Skating w Zielonej Górze, odbędzie się w niedzielę 15 maja. Impreza startuje o godz. 18.30 na parkingu krytym Focus Mall(wjazd za Starbucksem). Na początku wydarzenia instruktorzy szkółki Wrollowani, przedstawią uczestnikom podstawowe zasady bezpieczeństwa na rolkach – w tym techniki hamowania. Nie zabraknie też atrakcji! Umiejętności zaprezentuje drużyna hokeistów „Kruki”, swój taniec na rolkach zaprezentuje Ania Żelechowska, a członkowie grupy Rolki Zielona Góra przedstawią jazdę slalomem. O godzinie 19:30 planowany jest start wspólnego przejazdu na rolkami ulicami Zielonej Góry.

Night Skating 2022 trasa:

Focus Mall – Wrocławska – Konstytucji – Długa – Dąbrówki – Rondo PCK – Wojska Polskiego (do Zacisze – z powrotem) – Rondo PCK – Zjednoczenia – Rondo Szpakowskiego – Herberta – Rondo A. Borchers – Dworcowa – Rondo Felchnerowskiego – Dworcowa – Rondo Maćkowiaka – Sulechowska – Rondo Kaziowa – B. Chrobrego – Rondo Dmowskiego – B. Chrobrego – Plac M. J. Piłsudskiego – Rondo 11 – meta: Urząd Miasta.

Imprezę poprowadzi improwizator kabaretowy, aktor i wodzirej Alek Wróblewicz.
Uczestnicy proszeni są o zaopatrzenie się w kaski ochronne oraz ochraniacze. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościową naklejkę na kask.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)