12.4 C
Zielona Góra
niedziela, 3 marca, 2024

Zielonogórski Rower Miejski wraca na trasę!

Wiadomości

Zielonogórski Rower Miejski powraca. Już o czwartku (19.05.2022) od godziny 12.00 mieszkańcy Zielonej Góry ponownie będą mogli skorzystać z roweru miejskiego. Przez kolejne dwa sezony za organizację transportu będzie odpowiadała firma Nextbike.

Zielonogórski rower miejski gotowy do wypożyczania

Rower miejski w Zielonej Górze cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców, dlatego bez wątpienia miłośników rowerowych wypraw, ucieszy ponowne uruchomienie tego środka transportu. Cennik zielonogórskiego roweru miejskiego pozostaje bez zmian, co oznacza że pierwsze 20 minut wciąż jest darmowych. Zielonogórzanie będą mogli skorzystać z 400 pojazdów umiejscowionych na 40 stacjach, z czego 380 rowerów to rowery tradycyjne, a pozostałe 20 – cargo. Powrót zielonogórskiego roweru miejskiego to również szansa na zwycięstwo naszego miasta w Rowerowej Stolicy Polski. Korzystający z roweru miejskiego mogą zainstalować aplikację Aktywne Miasta. Dzięki niej, zliczane będą pokonane na rowerze dystanse, a to to zwiększy szanse Zielonej Góry na zwycięstwo w konkursie.

- Reklama -

Wydarzenia

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)