12.4 C
Zielona Góra
niedziela, 3 marca, 2024

Nowa Jadłodzielnia w Zielonej Górze coraz bliżej. Potrzebne Wasze wsparcie

Wiadomości

Nowa Jadłodzielnia w Zielonej Górze ma powstać przy ul. Zacisze. Pierwszy lokal znajduje się przy ul. Moniuszki 35 i świetnie funkcjonuje – stąd narodziła się potrzeba otwarcia drugiej Jadłodzielni. Projekt jest bliski ukończenia, ale potrzebuje wsparcia. Jak można pomóc?

Nowa Jadłodzielnia coraz bliżej otwarcia

Jadłodzielnia Zielona Góra podzieliła się informacjami na temat prac związanych z otwarciem nowego lokalu. Obecnie jest już położony kabel zasilający Jadłodzielnie, a także pojawiły się płyty z SWISS Kronopol, do wykonania lokalu. To jednak wciąż za mało, aby móc ruszyć z projektem dalej. Czego potrzeba?

  • farby Flugger
  • łat, wkrętów typu spax 80,
  • zawiasów – gontu na daszek.

Ponadto potrzeba materiałów do oklejenia nowej Jadłodzielni i wydrukowanie regulaminu. Osoby, które chcą wesprzeć inicjatywę mogą pomóc w zakupie lub wydruku, dzwoniąc pod numer 601 968 055 lub kontaktując się z Jadłodzielnią na stronie fb. Na drzwiach Jadłodzielni w środku, będzie przeznaczone miejsce na umieszczenie informacji o darczyńcach.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)