14.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

PTTK Zielona Góra zaprasza na pieszy spacer

Wiadomości

PTTK Zielona Góra zaprasza na pieszy spacer. To propozycja na spędzenie niedzielnego dnia aktywnie i w otoczeniu natury. Nie masz planów na weekend albo po prostu chcesz pospacerować? Sprawdź, dokąd teraz wybiera się PTTK.

PTTK Zielona Góra: 12 km spacer

W najbliższą niedzielę tj. 28.11.2021 odbędzie się piesza wycieczka leśnymi i polnymi drogami. Trasa prowadzić będzie z Czerwieńska przez malownicze Zagórze z finałem w Przylepie. Łącznie – 12 km. Zbiórka uczestników wyprawy (wstęp wolny) na dworcu PKS, odjazd autobusu o godz. 9.30 (cena biletu 4,40 zł). Podczas wędrówki planowany postój na piknik w Zagórzu. Zakończenie wycieczki i powrót do Zielonej Góry planowany jest na godz. 16.00.

Wycieczkę poprowadzi Przodownik Turystyki Pieszej Józef Stański. Na wycieczce obowiązują maseczki i środki dezynfekujące.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)